Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ewa Biskup - opinia wątek zamknięty Cenię kancelarię za profesjonalne podejście i dobry kontakt z klientem. Nasza...
~Ewa Biskup
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Kancelaria Prawna Kaczmarek i Partnerzy pomogła mi w poważnym problemie...
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Ewelina - opinia wątek zamknięty Polecam usługi tej kancelarii. Bardzo wnikliwie analizują sprawę, angażują...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Piotr Ćwikliński - opinia wątek zamknięty Nie zawiodłem się. Oczekiwałem rzetelnej porady prawnej w mojej sytuacji i ją...
~Piotr Ćwikliński
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2020

Malwina Kolejewska - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam ta kancelarie. Moja sprawa została szybko i sprawnie...
~Malwina Kolejewska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2020

Kinga - opinia wątek zamknięty Miła i przyjemna atmosfera w samej kancelarii. Pracownicy niezwykle pomocni i...
~Kinga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 sierpnia 2020

Michael S - opinia wątek zamknięty Fachowa opieka prawnicza. Rzetelna pomoc i skrupulatne podejście do klienta....
~Michael S
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2020

Pawel - opinia wątek zamknięty Profesjonalne podejście. Rzetelna ocena sytuacji. Prawnicy na najwyższym...
~Pawel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2020

OlaP - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam. Jakość usług na jak najwyższym poziomie. Problem został...
~OlaP
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2020

Filip - opinia wątek zamknięty Usługi na najwyższym poziomie, szacunek dla klienta i przede wszystkim udana...
~Filip
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Pomoc w mojej sprawie ze strony kancelarii była nieoceniona. Są to ludzie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 sierpnia 2020

Malgorzata - opinia wątek zamknięty Pełne zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Otrzymałam duże wsparcie i pomoc....
~Malgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2020

Marcin Jawor - opinia wątek zamknięty Fantastyczna obsługa klienta, prawnik wyrozumiały, kontaktowy i przystępny...
~Marcin Jawor
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 sierpnia 2020

Marta_Stefańska - opinia wątek zamknięty Znalazłam się w trudnej sytuacji i szukałam fachowej pomocy i doradztwa....
~Marta_Stefańska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 sierpnia 2020

Oliwia - opinia wątek zamknięty Zależało mi żeby moją sprawę powierzyć kancelarii dla której nie ma rzeczy...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 sierpnia 2020

Weronika K - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam! Przyszłam do kancelarii z bardzo delikatnym problemem. Nie...
~Weronika K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 lipca 2020

Wojtek - opinia wątek zamknięty Zgłosiłem się z problemem prawnym osobistym. Zostałem przyjęty szybko i...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 31 lipca 2020

Zadowolona klientka - opinia wątek zamknięty Ogromna wiedza i zaangażowanie pani Pauliny pomogła mi wygrać sprawę ....
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

Justyna - opinia wątek zamknięty Zgłaszając się do kancelarii byłam pełna obaw i stresu związanego z trudną...
~Justyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 lipca 2020

Zawiedziony - opinia wątek zamknięty Po uiszczeniu opłaty całkowity brak zainteresowania sprawami które...
~Zawiedziony
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 3 lipca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry