Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin K - opinia wątek zamknięty Kancelaria Prawna Kaczmarek i Partnerzy prowadziła dla mnie wiele spraw...
~Marcin K
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2020

Ilona S. - opinia wątek zamknięty ZUS - wezwanie do zapłaty wypłaconego świadczenia dla matek prowadzących...
~Ilona S.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie, bardzo profesjonalna pomoc i obsługa.
~Marcin
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pomocy prawnej jaką otrzymałam. Rzetelne...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 lutego 2020

Janusz - opinia wątek zamknięty Kancelarię cechuję bardzo duże zaangażowanie w zleconą sprawę i wysoki...
~Janusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 stycznia 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra kancelaria, miły i profesjonalny kontakt. Fachowo zajęto się mną...
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 stycznia 2020

Pluta Piotr - opinia wątek zamknięty Bardzo dobrzy adwokaci skuteczności w 100%
~Pluta Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2019

Sprawa karna wątek zamknięty Witam. Jedna z lepszych Kancelarii z jakich korzystałem. Zdecydowanie polecam.
~Rafał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Korzystaliśmy z wielu Kancelarii. Większość tylko wystawiała rachunki. W tej...
~Firma Aucid TR Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 lipca 2019

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Moja sprawa zakończyła się znacznie lepiej niż mogłabym się spodziewać....
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 marca 2019

Wyciągnęli mnie z kłopotów wątek zamknięty Chciałam podziękować Pani Mecenas Paulinie, że dzięki niej nie wpadłam w...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 marca 2019

Profesjonalna kancelaria wątek zamknięty Trafiłem do kancelarii z polecenia i nie zawiodłem się. Profesjonalne...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lutego 2019

Dobra kancelaria wątek zamknięty Duże zaangażowanie w powierzoną sprawę, bezproblemowy bieżący kontakt...
~Szymon
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 listopada 2018

Bardzo skuteczni wątek zamknięty Chcialam serdecznie podziekowac za pomoc i wsparcie. Polecam innym. Jeszcze...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 października 2018

Polecam usługi każdemu! wątek zamknięty Tak się niestety złożyło, że potrzebowałam pilnej pomocy prawnika w...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Rozwód z orzekaniem. wątek zamknięty Kancelarię poleciła mi koleżanka. Moja sprawa była bardzo trudną sprawą gdyż...
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2018

sprawa spadkowa wątek zamknięty sprawnie, profesjonalnie I rzetelnie polecam
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Sprawa o Alimenty wątek zamknięty Natrafiłam na tę Kancelarię z internetu. Chciałam serdecznie podziękować za...
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry