Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz - ocena nowy temat Analiza OWU i dostarczonych dokumentów w punkt. Rzetelne i uczciwe podejście...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Łukasz - ocena nowy temat Analiza OWU i dostarczonych dokumentów w punkt. Rzetelne i uczciwe podejście...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 dni temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Maria - opinia Widać, że Pan dr Hećman to prawnik biegły w materii odszkodowań. Na wstępie...
~Maria
1

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 31 maja 2023

Izi - opinia Gorąco polecam kancelarię. Dzięki pomocy Pana Łukasz udało się załatwić całą...
~Izi
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 marca 2023

Wojciech - opinia Gorąco polecam,pełen profesjonalizm w działaniu a co najważniejsze działania...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 czerwca 2022

Paweł - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z przebiegu dochodzenia roszczenia przez tę...
~Paweł
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 stycznia 2022

SheevaPL - opinia wątek zamknięty Panowie znają się na rzeczy. "Konkurencja" po kilku minutach rozmowy...
~SheevaPL
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 grudnia 2021

Joanna - opinia wątek zamknięty Skorzystałam z usług Kancelarii i jestem pod wrażeniem jakości obsługi i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 7 grudnia 2021

Katarzyna Emilian - opinia wątek zamknięty Szczerze polecam Kancelarię Prawną WSS - Pana Łukasza za kompetencję i...
~Katarzyna Emilian
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2020

Tomasz Fokt - opinia wątek zamknięty Fachowi, rzetelni, profesjonalna obsługa i doradztwo. Podchodzą indywidualnie...
~Tomasz Fokt
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 czerwca 2020

Marta i Darek - opinia wątek zamknięty Nasza już długotrwała współpraca jest zawsze skuteczna. Z kancelarią WSS...
~Marta i Darek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2020

Bożena Szafraniec - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam wszystkim Kancelarię Prawną WSS. Po śmierci męża...
~Bożena Szafraniec
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 kwietnia 2020

Mati - opinia wątek zamknięty Bezproblemowo. Dobry kontakt. Sprawa załatwiona pico bello. Polecam!
~Mati
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam . Sprawa załatwiana szybko i profesjonalnie. Mogę z pełną...
~Karolina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 stycznia 2020

Polecam wątek zamknięty Korzystalem z uslugi kancelarii. Obsluga na najwyższym poziomie. Polecam Pana...
~Jakub
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 października 2019

Polecam bardzo wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, łatwy i szybki kontakt, przystępne ceny. Zdecydowanie...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 października 2019

Opinia wątek zamknięty Usługi świadczone przez Kancelarię WSS są na najwyższym poziomie. Działania...
~Zbyszek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 lipca 2019

Karolina D wątek zamknięty Powierzyłam Kancelarii trudną dla mnie sprawę i jestem bardzo zadowolona z...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 stycznia 2019

Odszkodowanie wątek zamknięty Szybkie i profesjonalne rozwiązanie sprawy. Serdecznie polecam Pana Łukasza,...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 stycznia 2019

odszkodowanie wątek zamknięty Kancelaria WSS to najlepsza kancelaria z której usług korzystałem. Chciałem...
~Jacek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 listopada 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry