Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
piotrkurda@wp.pl - ocena nowy temat Bardzo profesjonalne, rzetelne prowadzenie sprawy. Pani Mecenas...
~piotrkurda@wp.pl
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 8 kwietnia 2024

Karolina - ocena Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Adwokat Kamili. Polecam
~Karolina
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 20 lutego 2024

Paulina - ocena Polecam - profesjonalizm i zaangażowanie
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 18 grudnia 2023

Piotr - opinia wątek zamknięty Rzeczowa, solidna i merytoryczna Kancelaria
~Piotr
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 stycznia 2022

Anna P - opinia wątek zamknięty Dzień dobry, korzystałam z usług kancelarii po raz pierwszy i jestem...
~Anna P
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 stycznia 2022

Wiśniewski Przemysław - opinia wątek zamknięty Profesjonalna ,rzeczowa obsługa,zrozumienie dla indywidalnych potrzeb...
~Wiśniewski Przemysław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 grudnia 2021

dnb - opinia wątek zamknięty Pani Pazur bardzo pomogła mi w delikatnej sprawie finansowej. Wszystko udało...
~dnb
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 marca 2021

Dominika - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pomocy, nie tylko pod kątem prawnym, ale i...
~Dominika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 stycznia 2021

Dominika - opinia wątek zamknięty Nie polecam kancelarii. Po analizie sytuacji i wyznaczeniu planu działania...
~Dominika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Pania Kamila to profesjonalistka o ogromnej wiedzy, kompetentna, życiowa....
~Ewa
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 października 2020

Maria Sadowiak - opinia wątek zamknięty Panią mecenas Kamilę Pazur znalazłam dzięki dobrym opiniom w internecie....
~Maria Sadowiak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 sierpnia 2020

M. - opinia wątek zamknięty Pani Mecenas jest bardzo rzeczowym, konkretnym, ale i empatycznym radcą...
~M.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 kwietnia 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam usługi radcy prawnego Kamili Pazur. Pani Mecenas jest osobą...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lutego 2020

Zadowolony klient - opinia wątek zamknięty Pani Mecenas bardzo fachowo i rzetelnie podeszła do mojej osoby.Wszystko...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 listopada 2019

Lidia - opinia wątek zamknięty Pani Mecenas Kamila Pazur jest rzeczowa, działa z dużym talentem prawniczym,...
~Lidia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 września 2019

- opinia wątek zamknięty Polecam. Bardzo miła osoba ze sporą wiedzą na temat przepisów o rentach....
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 maja 2019

Polecam.. wątek zamknięty Osoba z dużą wiedzą zawodową..życzliwa i cierpliwa. Bardzo dziękuję Pani za...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 listopada 2018

Skuteczna, profesjonalna wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług Kancelarii Pani Kamili Pazur, wygrałam...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 lipca 2018

Celność argumentów i reczowe prowadzenie sprawy wątek zamknięty Z usług Kancelarii "paragraf" korzystałam kilkakrotnie. Pani Kamila Pazur...
~Alina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 lipca 2018

odzyskane pieniądze wątek zamknięty Korzystałam z usług kancelarii paragraf,jestem bardzo zadowolona .W krótkim...
~Anita Kałużna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 maja 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry