Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mateusz - ocena nowy temat Pełne uznanie za profesjonalizm, wiedzę, umiejętności negocjacyjne oraz...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 13 października 2024

Joanna - ocena nowy temat Energia i pełen profesjonalizm w działaniu. Bardzo szybka reakcja i rzeczowa...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 4 października 2024

Klub Sportowy Taekwon - ocena nowy temat Bardzo profesjonalne i szybkie działanie. Wielokrotnie korzystaliśmy ze...
~Klub Sportowy Taekwon
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 4 października 2024

JR - ocena nowy temat Podejście do klienta ze strony Pana Żukowskiego, zaangażowanie w sprawę i...
~JR
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 1 października 2024

Mikolaj - ocena nowy temat Polecam z całego serca współpracę z Panem mecenasem. Czuć zaangażowanie od...
~Mikolaj
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 1 października 2024

JACEK - ocena nowy temat Dołączam się do grona zadowolonych osób. Polecam. Prawnik o wysokiej kulturze...
~JACEK
-

ostatnia odp. 3 tygodnie temu

dodano: 25 września 2024

K.B - ocena Osoba kompetentna,rzetelna,sumienna ,empatyczna,ale przede wszystkim skuteczna.
~K.B
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 18 lipca 2024

Rafal - ocena Bardzo profesjonalne podejście pełne zaangażowanie opieka po rozprawie...
~Rafal
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 lipca 2024

Bartosz - ocena Bardzo polecam. Moje doświadczenie z radcą prawnym było bardzo pozytywne....
~Bartosz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 marca 2024

Małgorzata - ocena Nie mogłam trafić lepiej , mecenas zaangażowany ,skrupulatny, ambitny i...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 12 marca 2024

Katarzyna - ocena Nie mogłam trafić lepiej . Profesjonalizm w połączeniu z empatią to cały pan...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 5 lutego 2024

Kamil - ocena Polecam Pana Mecenasa. Pomagał przy tworzeniu umów handlowych oraz przy ich...
~Kamil
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 22 stycznia 2024

Perszing - ocena Polecam z czystym sumieniem! Radca Prawny Pan Wojciech pełen zaangażowania i...
~Perszing
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 18 stycznia 2024

Piotr - ocena Profesjonalne podejscie do powierzonej sprawy. Sprawa zakończona po mojej...
~Piotr
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 15 stycznia 2024

Stefan - ocena Profesjonalizm to drugie imię Pana Wojciecha. Bardzo kompetentny radca,...
~Stefan
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 15 stycznia 2024

Szymon - ocena Kompleksowe podejście do klienta! Pan Mecenas pomógł zrozumieć kwestie prawne...
~Szymon
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 15 stycznia 2024

Krzysztof Bradtke - ocena Jestem zadowolony z usług .
~Krzysztof Bradtke
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 11 stycznia 2024

Agnieszka - ocena Pelen profesjonalizm I kompetencja w przygotowaniu i w trakcie rozprawy...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 27 listopada 2023

Łukasz - ocena A myślałem, że z ZUSem się nie da wygrać. Bardzo profesjonalne podejście,...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 listopada 2023

Olga - ocena Polecam!!! Radca prawny godny polecenia. Osoba kompetentna,rzetelna,sumienna...
~Olga
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 listopada 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry