Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wygrana sprawa. wątek zamknięty Miałem bardzo trudną sprawę przed kancelaria SCBP byłem u 2 prawników...
~MariuszU
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Najlepsi specjaliści! wątek zamknięty Polecam do współpracy - szczególnie opieka prawna mecenasa P. Barteckiego...
~klient
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

Polecam wątek zamknięty Rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. Pełen profesjonalizm. Polecam
~Piotr
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lutego 2018

Profesjonalizm na najwyższym poziomie wątek zamknięty Profesjonalizm na najwyższym poziomie
~Dawid Lassak
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Najlepsi w Trójmieście ! wątek zamknięty Kancelaria SCBP, a zwłaszcza mecenas Piotr Bartecki to gwarancja sukcesu na...
~klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Najlepsza kancelaria w Trójmieście wątek zamknięty Sami profesjonaliści, najwyższy poziom obsługi, bardzo polecam kancelarię SCBP.
~Wieloletnia klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

Doskonała kancelaria wątek zamknięty która jest mocno skoncentrowana na potrzebach klienta. Rozumie jego problem i...
~Zadowolony klient :)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2016

Profesjonaliści wątek zamknięty Zespół Kancelarii dał poznać się jako zupełni profesjonaliści. Miałem poważny...
~AdamH
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2016

Profesjonaliści w każdym calu! wątek zamknięty Od kilku lat należę do grona bardzo zadowolonych Klientów kancelarii. Jakość...
~RW
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Usługa została bardzo porządnie wykonana.
~Mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry