Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - ocena Polecam usługi kancelari. Wnikliwia analiza sprawy, dostepność fachowców....
~Anna
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 lutego 2024

Marta C. - ocena Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania w moją sprawę. Pani Adwokat...
~Marta C.
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 lutego 2024

Michał Ogrodowicz - ocena W pełni profesjonalna kancelaria prawna, godna polecenia. Kancelaria...
~Michał Ogrodowicz
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 1 lutego 2024

Paweł - ocena Wygraliśmy sprawę CHF z pomocą kancelarii. Od początku towarzyszyło nam...
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 31 stycznia 2024

Wojciech - ocena Profesjonalna, a jednocześnie zrozumiała dla niewprawnego klienta obsługa...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 stycznia 2024

Bożena - ocena Postępowanie o unieważnienie umowy kredytowej w I-szej instancji zakończyło...
~Bożena
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 stycznia 2024

Dariusz - opinia Polecamy! Sprawa o unieważnienie kredytu frankowego wygrana w obu...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 6 kwietnia 2023

Alina - opinia wątek zamknięty Wygrana sprawa frankowa! Profesjonalnie, zrozumiale i w dobrej cenie.
~Alina
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 marca 2022

Julian - opinia wątek zamknięty Naprawdę rzeczowa i sumienna Pani Ania - pomogła w sprawie windykacyjnej i...
~Julian
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 marca 2021

Marcin P - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm Kancelaria pomogła mi w sporze z pracodawcą wszystko...
~Marcin P
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 marca 2021

Opinia po rozprawie wątek zamknięty Bardzo długo lecz pozytywnie oceniam współpracę
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 lutego 2017

Podziękowanie wątek zamknięty Serdecznie dziękuję Kancelarii Prawniczej "Seneka" za bezinteresowną,...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

przejście rozwodu skutecznie i z klasą wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem obsługi Kancelarii Prawnej "Seneka". Pan Mecenas, był...
~Maria
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Sprawna pomoc Pani Karoliny z Kancelarii Seneka wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaka uzyskalam w Kancelarii. Pani Karolina...
~TP
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

zdecydowanie polecam wątek zamknięty potrzebowałem szybkiej i efektywnej pomocy prawnej związanej z umową cywilno...
~Adam
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

skuteczni! wątek zamknięty Wyegzekwowali po miesiacu polowe mojej kasy od cwaniaka z ktorym 2 komornikow...
~karol_sanwimex
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

jestem pod wrażeniem wątek zamknięty nie wiedziałem, że prawnicy mogą aż tak pomóc, uzyskałem odszkodowanie trzy...
~marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 maja 2014

Profesjonalni prawnicy wątek zamknięty Pracownicy Biura Prawnego "Seneka" dali mi nieocenioną pomoc przy...
~Wiktor Tołokin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Ok wątek zamknięty Wszystko ok polecam szybko i sprawnie
~zygi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

polecam wątek zamknięty zleciłem odzyskanie należności firmy, dziś mam całość na koncie, czas -ok 3...
~ranimeks
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry