Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ania - opinia nowy temat Bardzo dobrzy specjaliści od Pomocy Frankowiczom. Otrzymałam jasne instrukcje...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 11 kwietnia 2020

Opinia po rozprawie wątek zamknięty Bardzo długo lecz pozytywnie oceniam współpracę
~Klient
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lutego 2017

Podziękowanie wątek zamknięty Serdecznie dziękuję Kancelarii Prawniczej "Seneka" za bezinteresowną,...
~Beata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2017

przejście rozwodu skutecznie i z klasą wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem obsługi Kancelarii Prawnej "Seneka". Pan Mecenas, był...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Sprawna pomoc Pani Karoliny z Kancelarii Seneka wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaka uzyskalam w Kancelarii. Pani Karolina...
~TP
-

dodano: 22 kwietnia 2016

zdecydowanie polecam wątek zamknięty potrzebowałem szybkiej i efektywnej pomocy prawnej związanej z umową cywilno...
~Adam
1

dodano: 13 lutego 2015

hmmm wątek zamknięty może być tylko tyle powiem
~pan pomba
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2014

skuteczni! wątek zamknięty Wyegzekwowali po miesiacu polowe mojej kasy od cwaniaka z ktorym 2 komornikow...
~karol_sanwimex
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

jestem pod wrażeniem wątek zamknięty nie wiedziałem, że prawnicy mogą aż tak pomóc, uzyskałem odszkodowanie trzy...
~marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2014

Profesjonalni prawnicy wątek zamknięty Pracownicy Biura Prawnego "Seneka" dali mi nieocenioną pomoc przy...
~Wiktor Tołokin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Ok wątek zamknięty Wszystko ok polecam szybko i sprawnie
~zygi
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 maja 2013

polecam wątek zamknięty zleciłem odzyskanie należności firmy, dziś mam całość na koncie, czas -ok 3...
~ranimeks
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 maja 2013

sprzedalem dlug wątek zamknięty Zamiast bezskutecznego wzywania dluznka sprzwdalem dlug kancelarii. zaplacili...
~kamil
10

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 września 2012

ODSZKODOWANIE wątek zamknięty Co prawda po długim czasie ale mój syn dostał bardzo duże odszkodowanie. 90...
~MArta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2013

RAKIETA wątek zamknięty OD PRZEKAZANIA DOKUMENTÓW MIAŁEM WYROK O ZAPŁĄTĘ W 9 DNI a podobno sądy...
~MIchał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 lipca 2012

a ja POLECAM wątek zamknięty Korzystałem z usług w tematach związanych z moimi problemami ze wspólnotą...
~mario
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2011

..... wątek zamknięty Jako że korzystałem z pomocy/usług różnych kancelarii mogę stwierdzić...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry