Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przemysław - ocena nowy temat Serdecznie polecam współpracę z mecenasem Makarewiczem! Profesjonalne...
~Przemysław
-

ostatnia odp. 15 godzin temu

dodano: 18 kwietnia 2024

Ilona szarowska - ocena nowy temat Z całe serca polecam Panią mecenas Agnieszkę Plejewską profesjonalne...
~Ilona szarowska
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 17 kwietnia 2024

Ilona - ocena nowy temat Dziękuję za pomoc w przeprowadzeniu skutecznej upadłości. Dzięki pomocy Pana...
~Ilona
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 16 kwietnia 2024

Adriana - ocena nowy temat Pani Lidia pomogła mi w sprawie rozwodowej. Byłam cała w rozsypce, a ona...
~Adriana
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 16 kwietnia 2024

Alicja - ocena nowy temat Kancelaria godna polecenia. Fachowa obsługa, bardzo miła i przyjazna...
~Alicja
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 15 kwietnia 2024

Zbigniew Gruszczyński - ocena nowy temat Jest beznadziejna, świadczy o tym fakt, że reprezentuje mnie w sprawie a od...
~Zbigniew Gruszczyński
-

ostatnia odp. 3 dni temu

dodano: 15 kwietnia 2024

Anna - ocena nowy temat Bardzo dobra pani Adwokat utrzciwa rzetelna i daję z siebie 150%
~Anna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 11 kwietnia 2024

Ewa - ocena nowy temat Świetna kancelaria adwokacka. Obsługa prawna na wysokim poziomie. Dzięki...
~Ewa
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 11 kwietnia 2024

Agnieszka - ocena nowy temat Bardzo polecam kancelarie, pracują w niej rzetelni i w pełni zaangażowani...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 10 kwietnia 2024

Emil - ocena nowy temat Firma pełna profesjonalizmu i rzetelności. Szczerze polecam!
~Emil
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 kwietnia 2024

AgnieszkaSz. - ocena nowy temat Nie poznałam Pani Dominiki osobiście. Kontakt otrzymalam od przyjaciela z...
~AgnieszkaSz.
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Sebastian - ocena nowy temat Indywidualne podejście do sprawy. Konkretnie, sprawnie !!!
~Sebastian
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Paweł - ocena nowy temat Profesjonalizm w 100%
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Magdalena J - ocena nowy temat Dziękuję za pomoc w rozwiązaniu mojego problemu ! Rzeczowe i profesjonalne...
~Magdalena J
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Michał - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolony z obsługi firmyi z chęcią będę polecał dalej
~Michał
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Paweł Trendel - ocena nowy temat Korzystam z usług Kancelarii od dłuższego czasu i jak dotychczas bardzo...
~Paweł Trendel
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Rafał - ocena nowy temat Sprawna i miła obsługa . Moją sprawą wydawała się beznadziejna ale udało się...
~Rafał
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Aleksander Bernard - ocena nowy temat Bardzo profesjonalna i rzeczowa obsługa
~Aleksander Bernard
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Michał Ł - ocena nowy temat Polecam kancelarie bardzo profesjonalne podejście Pan Piotr i Pani Magdalena...
~Michał Ł
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Lukasz - ocena nowy temat Profesjonalizm i zaangażowanie pracowników zasługują na najwyższe pochwały....
~Lukasz
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 9 kwietnia 2024

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
2744

postów

2541

wątków

do góry