Kandelabry Multitap

Restauracje Puby

Gdynia, al. Jana Pawła II

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Homofobiczna obsługa :( wątek zamknięty W sobotę pani kelnerka wyprosiła mnie i moją dziewczynę z pubu, tłumacząc, że...
~Katarzyna
5

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

wporzo wątek zamknięty wporzo
~wporzo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 marca 2013

Hamburgery!! wątek zamknięty Najlepsze burgery w tej części miasta! Piwko i piłkarzyki nic więc mi nie...
~Wojti
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Lokal OK, obsługa do wymiany! wątek zamknięty Jestem kilkuletnim klientem lokalu Kandelabry. Oczywiście za minus muszę...
~Michał
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

SUPER KLIMAT!! wątek zamknięty Idealne miejsce na relaks.. Wpadam czasem ze znajomymi napić się dobrego...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

Obsługa poniżej lacza.. wątek zamknięty Wszystko ok, duży wybór piw, tylko obsługa absolutnie poniżej jakichkolwiek...
~zepe
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2012

M - opinia wątek zamknięty Świetne miejsce, żeby odpocząć i pogadać przy browarze. Obsługa czasem nie...
~M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2012

Rozczarowanie na meczu Polska-Rosja wątek zamknięty Cóż...Rozumiem,że w takich momentach jak mecze i całe to Euro może być...
~Olivka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 czerwca 2012

Jak zawsze świetny klimat wątek zamknięty Kandelabry to moje ulubione miejsce odkąd pamiętam co weekend spotykamy się...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 czerwca 2012

obsługa wątek zamknięty już ktoś wcześniej napisał "kelnerki niby są, ale jak je potrzebujesz to ich...
~Katarina
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

Paweł - opinia wątek zamknięty Po pierwsze, do pubu przyciąga mnie sam klimat. Wchodząc czuje ten gwar...
~Paweł
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 lutego 2012

Bardzo fajny lokal wątek zamknięty Gorąco polecam. Byłem tam dobrych kilka razy i za każdym razem wychodzę...
~Wielbiciel Piwa :-)
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

Odradzam wszystkim !!!! wątek zamknięty Mieliśmy okazję skorzystać z usług tej knajpy podczas zabawy sylwestrowej....
~anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 stycznia 2012

Obsługa na WIELKI MINUS wątek zamknięty Chodzę tam dość rzadko, ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się żeby podeszła...
~Aslan
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 listopada 2011

Urodziny wątek zamknięty Razem ze znajomymi mieliśmy okazję wybrać się na piwko- niestety dla nas w...
~Matylda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lipca 2011

Rewelacja wątek zamknięty Jestem pod wrażeniem obsługi w pubie - rewelacja- doskonała znajomość menu...
~GOŚĆ
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2011

Guitar Hero wątek zamknięty Byłem ostatnio na zawodach i przyznaję że to niezła zabawa, zastanawiam się...
~MARCIN
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 maja 2011

nr 1 wątek zamknięty dla mnie nr 1 klimat ludzie no i te piwa :)
~piwosz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2011

Świetny klimat wątek zamknięty Bardzo fajne miejsce, miła i uśmiechnięta obsługa. Na pewno jeszcze zawitam...
~teo
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 marca 2011

nadmorska tawerna wątek zamknięty bardzo fajny lokal, odpowiednia muza duży wybór dobrych piw i świetna,...
~rmg
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
64

postów

57

wątków

do góry