Kandelabry Multitap

Restauracje Puby

Gdynia, al. Jana Pawła II

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ponad godz czekania na posiłek. wątek zamknięty Ponad godz czekania na posiłek, jestem w stanie zrozumieć że ktoś się może...
~Glodny
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

Ale miejscówka! wątek zamknięty Mega miejsce na Trójmiejskiej mapie piwnej! Jest turbo! Polecam każdemu!
~Goś
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

Ulubiony Pub wątek zamknięty Kandelabry to mój ulubiony pub w Gdyni! Mega miejscówka z planszowkami,...
~Goś
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 marca 2018

Świetne miejsce dla... wątek zamknięty tych co chcą otworzyć pub i chcą zobaczyć jak się tego nie robi. Złożenie...
~kaz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 czerwca 2017

Bardzo porządny lokal. wątek zamknięty Niektóre piwka troszkę za drogie, ale warte swojej ceny. Miałem okazję...
~Radek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 stycznia 2016

Odradzam wątek zamknięty Niestety oprócz świetnej lokalizacji nic więcej pozytwnego o tym miejscu nie...
~Niezadwolony klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 grudnia 2015

Slabo wątek zamknięty Zamawiasz piwo- akurat tego gatunku dzis nie ma, zamawiasz jedzenie- akurat...
~Ziggy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 grudnia 2015

DNO DNO DNO wątek zamknięty Po pierwsze drogo. Po drugie drogo. Po trzecie drogo. Po czwarte menu jest...
~Zawiedzony
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 grudnia 2015

GUINNESS totalna porażka!!! wątek zamknięty Zamówiłem piwo Guinness, po minucie Pani przyniosła piwko. Nagle wielkie...
~Paweł T.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2015

Spoko pub, ale ceny zabijają studencki budżet. wątek zamknięty Byłam ze znajomymi na pub quizie, i było bardzo w porządku. Dużo ludzi i...
~princzi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

NIE wątek zamknięty Wystrój nie przeszkadza, obsługa już nieco irytująca. całej oferty piwa z...
~piwosz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lutego 2015

burger wołowy wątek zamknięty Kandelabry lubię ze względu na menu piwne, sposób podania piwa, pubquiz, oraz...
~piwoszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2014

kandelabry wątek zamknięty Jedyne takie miejsce w Gdyni. Można spokojnie obejrzeć mecze piłki i nie...
~Grześ
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 września 2014

super! wątek zamknięty idealne miejsce do spędzenia czasu przy piwku ze znajomymi. gorąco polecam :)
~M
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 września 2014

Kandelabry, Gustaw wątek zamknięty Do kandelabrów zaglądam regularnie od paru lat. Nie ma drugiego takiego...
~Gustaw
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2014

kandelabry wątek zamknięty Bywam tam od czasu do czasu. Lubię mieć wybór piw - i w Kandelabrach go...
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2014

ZMIEŃCIE OBSŁUGĘ! wątek zamknięty Chodzimy do Kandelabry od 2-3 lat i mamy to "szczęście", że trafiamy...
~Rozczarowani klienci.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2014

Kelnerka Ola wątek zamknięty Kelnerka Ola jest najwspanialszą osobą! Dba o jakość i zaporrzebowanie...
~Asia Pati i Monia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lipca 2014

bar zamknięty 15 min wcześniej wątek zamknięty Obsluga fatalna chcialysmy zamowic piwo o 2240 czyli 20 min przed zamknięciem...
~mm
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lipca 2014

Polecam wątek zamknięty Świetny pub dla miłośników złotego trunku. Ceny może nie są niskie, ale nie...
~K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
64

postów

57

wątków

do góry