Kandelabry Multitap

Restauracje Puby

Gdynia, al. Jana Pawła II

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Przykre rozczarowanie... wątek zamknięty To mój ulubiony lokal od 2 lat... Była Kasia, był Leon i była Ewa - ludzie....
~Ginty
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 stycznia 2011

stała bywalczyni. - opinia wątek zamknięty obsługa: kelnerki zaniżają ocenę; niby są, ale jak czegoś potrzebujesz, to...
~stała bywalczyni.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 grudnia 2010

Rewelacja!!! wątek zamknięty W weekendy knajpa pęka w szwach, najczęściej są jacyś znajomi, a ja ostatnio...
~Guńka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 marca 2010

dobry pub wątek zamknięty z*******e klimaty super obsługa czysto i przystępne ceny polecam wszystkim.
~ad.michniewicz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 grudnia 2009

Ciekawe miejsce wątek zamknięty Kandelabry to całkiem ciekawy Pub. Dużo piw do wyboru, pokazywane są mecze na...
~AZ
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 października 2009

Uwaga na ładniutkie KIELNERECZKI: doliczaja same sobie napiwki do rachunku!!! wątek zamknięty Byłem dwa razy w maju, i za każdym razem oszukuja na rachunkach te milutkie...
~Kris.K.
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 lipca 2009

rk - opinia wątek zamknięty Dla mnie okiej. Nie narzekać bo nie ma czemu.Jest to pub i tyle.Takie są puby...
~rk
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2009

Bravo wątek zamknięty Duzy wybor piw zarówno krajowych jak i importowanych. Zwlaszcza sa jedne z...
~Narybek Trójmiasta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 lutego 2009

W oparach absurdu wątek zamknięty Byłem w tym przybytku 3 razy. Wystraczy. Za pierwszym razem było znośnie,...
~slavi77
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 stycznia 2009

pełen wypas !!! wątek zamknięty swietna gama złotego środka az boli glowa ale obsługa swietnie potrafi...
~piwosz smakosz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 stycznia 2009

nic specjalnego wątek zamknięty kolejna drewniana buda udająca fajny lokal. tylko ceny jak w fajnym lokalu.
~k
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 grudnia 2008

Lokal na 5+ wątek zamknięty Uwielbiam tam przesiadywać...świetny wybór piw i przepyszne jedzonko idealnie...
~Cleo
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 grudnia 2008

Super wątek zamknięty Polecam!! chodze często,świetne miejscie do posmakowania różnych piwek....
~Piwek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 grudnia 2008

Okropnie... wątek zamknięty ".. blisko 100 rodzajów złotego napoju z browarów polskich, jak i...
~adzia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 grudnia 2008

zadowolona - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemny lokal, obsługa z poczuciem humoru, dobre piwa- najlepsze...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 grudnia 2008

BAJKA =) wątek zamknięty Piw od wyboru do koloru. Obsługa wyrozumiała, pomaga dokonać wyboru i nie...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 grudnia 2008

strasznie wątek zamknięty nie podoba mi sie ten lokal jest taki sztuczny nie polecam pozatym trafilem...
~on
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
64

postów

57

wątków

do góry