Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dariusz - opinia wątek zamknięty To już kolejna sprawa, którą prowadził Mecenas Bernecki, i która zakończyła...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2021

Krystyna - opinia wątek zamknięty Mecenas Bartosz Bernecki bardzo skuteczny w działaniu. Merytorycznie zawsze...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 listopada 2020

Ewa - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa prawna! Szczerze polecam i oczywiście dziękuję...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 lutego 2020

Jacek - opinia wątek zamknięty Właśnie zakończyła się moja sprawa prowadzona przez Pana Bartosza Berneckiego...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 stycznia 2020

Mariola - opinia wątek zamknięty Bartosz Bernecki adwokat godny polecenia, sprawy załatwia konkretnie i...
~Mariola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

Anna J. - opinia wątek zamknięty Polecam w 100 % Profesjonalna obsługa. Wysoka skuteczność. Miałam...
~Anna J.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 grudnia 2019

Polecam każdemu, kto ma problem ze ściągnięciem należności wątek zamknięty Jak w tytule, Miałem problem z odzyskaniem zadatku, który według prawa...
~Krzysztof Zalewski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lipca 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pan Radca Prawny Bartosz Bernecki prowadził moją sprawę o zniesienie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 czerwca 2019

Pozytywny Szok wątek zamknięty Coś co wydawało mi się bez wyjścia, dzięki tej kancelarii okazało się proste...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 marca 2019

Serdecznie polecam! wątek zamknięty Dzięki panu Mecenasowi wygrałam rozprawę rozwodową i uzyskałam korzystne...
~Marzena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 marca 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Korzystałem z usług kancelarii Pana Bartosza Berneckiego i szczerze polecam....
~Jacek K.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lutego 2019

Usluga prawnicza wątek zamknięty Miałam przyjemność korzystać z usługi prawnej mecenasa Bartosza...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim. Profesjonalna obsługa. Wysoka skuteczność. Dzięki...
~Barbara
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 lipca 2018

Warto! wątek zamknięty Powierzyłem Kancelarii prowadzenie windykacji moich pieniędzy i zostały...
~Michał
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 czerwca 2013

Postepowanie u komornika wątek zamknięty Witam. skorzystalem ostatnio z obslugi tej kancelarii. w dwoch poprzednich...
~Marcin z Gdyni
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 stycznia 2013

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Na temat kancelarii Stigma Office mogę wypowiedzieć sie w samych...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

na razie nie polecam wątek zamknięty No coż, na razie nie moge napisac takich superlatyw jak poprzednicy, bo o ile...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty To jest dopiero kancelaria ! Panowie Mecenasi czuwali nad moją sprawą od...
~Zadowolony klient
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

Obsługa firmy wątek zamknięty kancelaria stigma office od niedawna obsługuje moja firmę pod katem...
~xXx
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 października 2011

Pełen profesjonalizm i świetne podejście do klienta wątek zamknięty Niedawno korzystałam z pomocy biura Stigma i od razu wiedziałam, że można...
~zadowolna klientka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry