Kantor Neptun

Kantory Kantor kryptowalut

Gdańsk, al. Grunwaldzka 87/91

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jk - opinia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa możliwość negocjacji ceny Serdecznie polecam ten kantor
~Jk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 sierpnia 2020

Bardzo polecam wątek zamknięty Korzystam już kilka lat. Zawsze negocjuję cenę i zawsze udaje mi się...
~Sławek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 października 2018

Moja opinia wątek zamknięty Pierwszy raz korzystałam z usług tego kantoru i jestem pozytywnie zaskoczona,...
~Ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Dobry Kantor wątek zamknięty Możliwość negocjacji cen, polecam
~Miro
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 stycznia 2018

Darek - opinia wątek zamknięty Kantor mały, ale fajny. Dobre ceny i możliwość negocjacji :-) fantastyczna...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lutego 2017

Straszna obsługa wątek zamknięty Bardzo beszczelna i niemiła obsługa. Brak możliwości negocjaci. Nie polecam....
~Ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2016

Kantor wątek zamknięty Bardzo dobra obługa , kursy zawsze na dobrym poziomie . Polecam !
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Kantor godny polecenia wątek zamknięty Profesjonalna i miła obsługa, zawsze skłonna do negocjacji.
~Maja
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 listopada 2015

Bardzo zadowolona!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zawsze polecam ten kantor wszystkim,...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

Ostrzeżenie!!! Uwaga na ten kantor!!!!! wątek zamknięty Nie polecam! (...) Dzwoniłam po ile kupują euro - pani uprzejmie że po 4,23...
~EMI
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 października 2015

Kantor wątek zamknięty Najlpeszy kantor w trojmiescie, super ceny z obsluga zawsze mozna sie...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 października 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Super kantor, fajna obsługa,miła obsługa i zawsze można negocjować! Polecam
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2015

Darek - opinia wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa zawsze skłonna do negocjacji
~Darek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2015

Stanisław - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kantor, bardzo profesjonalne i elastyczne podejscie do kursu...
~Stanisław
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

Nieuprzejma obsługa wątek zamknięty Pracownik jest niuprzejmy, rzuca chamskie komantarze typu, nie odpowiada na...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 marca 2015

ocena wątek zamknięty dobre kursy,profesjonalna obsługa.pozdrawiam
~Janka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Wielokrotnie korzystałam z usług kantoru NEPTUN zarówno przy...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 listopada 2009

GORĄCO POLECAM!!!! wątek zamknięty W Kantorach "Neptun" wielokrotnie wymieniałam waluty i zawsze po atrakcyjnym...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

Moja opinia wątek zamknięty Dobry kantor- ma swój klimat. Ceny faktycznie ok, negocjacje bez problemu...
~Szczepan
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2010

MP - opinia wątek zamknięty Panowie,cóż może i sympatyczni aczkolwiek stale zawyżający ceny podczas...
~MP
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
25

postów

24

wątków

do góry