Widok

Kantor Online

Polećcie bezpieczny kantor online do wymiany walut na wakacje. Planujemy kilka wyjazdów, a jak ze wszystkim czasu brak na szukanie dobrych okazji w kantorach stacjonarnych. Poza tym czytałam ze te online maja dobre kursy. A wieć - szukan takiego z dobrymi kursami i żeby był przyjazny laikowi, tzn łatwy w obsłudze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pluskantor - jak nie korzystaliście dotąd jest łatwy " w obsłudze" , pomocna stale do dyspozycji obsługa klienta a kursy mają atrakcyjnie niskie. Korzystałam nie raz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli zależy Ci na dobrym kursie to na Cinkciarzu masz takie coś jak transakcje społecznościowe. Chyba, że chcesz wymienić dużą kwotę to możesz przywołać na czat konsultanta i negocjować. Ale z reguły (tak jest na Cinkciarzu) przy wymianie jak ustawiasz większą kwotę to kursy zmienia się na korzystniejszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przede wszystkim Waluteo - spokój, bezpieczeństwo, a to jest najważniejsze.
A poza tym zawsze niska cena i szybkie, łatwe ogarnięcie tematu.
To akurat dla mnie jest bardzo istotne. Nie wyobrażam już sobie wymieniania dużej gotówki stacjonarnie.
Online jest bezpieczniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie najlepszy jest Pluskantor, patrzyłem w ielu, porównywałem kursy i dla mnie oni sa ok. dobre kursy, wszystko szybko, sprawnie bez wychodzenia z domu, nawet tanio przelewy zagraniczne. Szczerze powiem- taniej nie znalazlem nigdzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę, że kantor Pomarańczarnia to zdecydowanie najlepszy wybór. Ma punkty stacjonarne, ale jeżeli spieszy Ci się, to jest również opcja wymiany walut online. Jeżeli chodzi o kursy, to są zdecydowanie korzystne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

Wyprawa w Tatry (5 odpowiedzi)

Nigdy nie miałam okazji być w Tatrach, w ostatnim czasie uznałam, że jednak trzeba to zmienić...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Szukam sprawdzonego noclegu w okolicach Muszyny/Krynicy/Piwnicznej (14 odpowiedzi)

Witam, Jak w tytule. Szukam kwatery lub domku w tych okolicach. Najlepiej całorocznego, bo jak...

do góry