Kantor Oriak

Kantory

Gdańsk, Garncarska 33

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Patricia - opinia Miła obsługa, możliwość negocjacji i przede wszystkim uczciwe ceny. Chętnie...
~Patricia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 listopada 2022

Beti - opinia Najlepszy kantor od lat korzystam tylko z niego , przesympatyczna...
~Beti
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 października 2022

Marcin - opinia Naprawdę profesjonalna obsługa, miłe i sympatyczne podejście do klienta,...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Ola Rajczak - opinia Professional service, very good exchange rate offered, highly recommended.
~Ola Rajczak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Bożena - opinia Super obsługa, bardzo dobra lokalizacja,przystępne ceny.Bardzo polecam.
~Bożena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Jarek - opinia Transakcja przeprowadzona sprawnie. Obsługa bardzo miła i rzetelna. Przy...
~Jarek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Ala - opinia Byłam mile zaskoczona, że mogłam negocjować cenę. Brawo, tak trzymać. Obsługa...
~Ala
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Mik - opinia Wszystko tak jak powinno być, no i super sympatyczna obsługa. Można polecać
~Mik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Wiktor - opinia Konkretnie , dobre ceny , dotrzymują słowa co do rezerwacji ceny i kwoty...
~Wiktor
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 października 2022

Blisko bo zaraz przy głównej drodze Gdańska wątek zamknięty dobry dojazd , parking , przy banku Pekao s.a jak ktoś ma konto. Ceny jak...
~Wanda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

SĄ OK wątek zamknięty SZYBKO, BLISKO , MIŁA OBSŁUGA , CENY NORMALNE JAK WSZĘDZIE A I DŁUGO CZYNNI...
~MIKI
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 października 2014

Czynni od 9-22 godz. -super bo przy głównej drodze Gdańska wątek zamknięty Jechałem z trasy i zdziwienie bo są czynni długo bo do 22 godz no i w...
~Kuba
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2010

Miła atmosfera wymiany pieniędzy wątek zamknięty Można się dogadać co do ceny, godziny wymiany .
~Ewa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

13

wątków

do góry