Od niedawna pracuję w jednej z firm w tym kompleksie i muszę przyznać, że tak fajnego miejsca jeszcze nie spotkałem (a troszkę się już włóczyłem po innych miastach). Serdeczna atmosfera, uśmiechnięta obsługa i naprawdę dobre jak na kantynę pracowniczą jedzenie sprawiło, że jestem stałym bywalcem.
Naleśniki - wybór spory, każdy (kilka już zjadłem) inny i oryginalny w smaku. Makarony - z "łosiem" jest odjazdowy, ale inne też smakują extra. Hitem są jednak sałatki - wszystkie jadłem i każda OBŁĘDNA!
Brawo za pomysły!