Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Małgorzata - opinia Bardzo smaczne jedzonko. Oprócz naleśników mają pyszne domowe zupy i dania...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 grudnia 2022

Kapitalne miejsce na lunch w pracy wątek zamknięty Od niedawna pracuję w jednej z firm w tym kompleksie i muszę przyznać, że tak...
~Piotr L
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 lipca 2013

Wygórowana cena za mierną jakość. wątek zamknięty Jeśli chodzi o smak nic specjalnego. Naleśnika z jagodami nie chciały jeść...
~MJP
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 marca 2012

Naprawdę polecam wątek zamknięty Zazwyczaj tego nie robię, ale musiałem podzielić się swoją opinią na temat...
~Kazimierz Kęsowski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2012

Tak sobie wątek zamknięty Wszystkie naleśniki smakują tak samo. Te z dodatkami typu syrop klonowy,...
~Mimi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 marca 2012

Świetne jedzenie wątek zamknięty W Bluszczu jadam średnio dwa razy w tygodniu i muszę przyznać, że jeszcze ani...
~Adrian
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lutego 2012

Rewelka!!!!! wątek zamknięty Fantastyczne naleśniki ,szczególnie polecam z Nutellą i Bananem .Najlepsze...
~Ania Biuro
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2011

Smacznie :) wątek zamknięty Odkąd zjadłam naleśnika z bananem, miodem i czekoladą rozumiem powiedzenie...
~monika
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

Fajnie, fajnie wątek zamknięty Fajnie zrobiony lokal z przesympatyczną obsługą i nowoczesnym jedzonkiem....
~Włodek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 października 2010

superrrrr!!! wątek zamknięty Super!!! Moi Drodzy,świetnie się spisujecie smaczne jedzonko i wszystko...
~pelasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 września 2010

bardzo fajny klimacik, obsługa i jedzonko wątek zamknięty Do baru Bluszcz wyskakuję czasami w porze lunchu. Menu urozmaicają zupy dnia,...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 września 2010

WOW!!! wątek zamknięty Bardzo okrojone menu ale jakość SUPER!!! Fajne miejsce na lunch w pracy.Polecam
~Kamil
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 września 2010

petarda wątek zamknięty Jem w Bluszczu od początku jego istnienia i zawsze jest petarda, zawsze...
~P Kot
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 29 września 2010

No, za smaczne to to nie było wątek zamknięty Zamówiłem dzisiaj naleśnik z miesem z nowo znalezionej naleśnikarni -...
~Vran
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 września 2010

Zaskakująco pożądny lokal wątek zamknięty Jestem szczerze zaskoczony poziomem tego nowego lokalu. Miałem okazję...
~Robert Leszcz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 17 listopada 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

15

wątków

do góry