Widok

Kapitańska 35

Kapitańska 35 Temat dostępny też na forum:
Kapitańska 35 powstaje w pobliżu Wyższej Szkoły Morskiej. Z części mieszkań roztaczał się będzie widok na panoramę miasta, stocznię, port i Zatokę Gdańską. Jednocześnie sąsiedztwo Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawia, iż jest to miejsce idealne dla miłośników aktywnego wypoczynku na łonie natury. W okolicy znajdziemy liczne sklepy i punkty usługowe, szkoły, przedszkola, ośrodki ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

kapitańska35

od południa budynek ten jest zasłonięty 11-piętrowym 30-letnim blokiem z wielkiej płyty, słonecznych momentów nie będzie tam wiele (rano i wieczorem tylko). Widok na morze też nie jest rewelacyjny bo wzdłuż drogi biegną rury ciepłownicze, za nimi stara szkoła mechaniczna i gdzieś tam na horyzoncie uprzemysłowiony kawałek zatoki. Ale kto bogatemu zabroni.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 7

kapitanska

Ale za to dojazd do centrum zajmuje kilka minut bez korkow. Projekt budynku jest jednym z najciekawszych obecnie realizowanych w Gdyni. Inwestycja bedzie dosc kameralna bo w budynku beda dwie klatki. Widok na najwyzszych pietrach bedzie na zatoke, polwysep i caly port. Nie ma w tej chwili ciekawszej oferty w poblizu centrum Gdyni. Jak kazda inwestycja ma swoje wady. Starsza zabudowa w sasiedztwie to normalna sytuacja w przypadku inwestycji realizowanych w poblizu centrum miasta. Sama okolica zmienia sie na lepsze, powstaja nowe inwestycje, m.in. elegancki apartamentowiec na sasiedniej dzialce zrealizowany przez tego samego dewelopera, nowoczesne pawilony uslugowe nizej przy ulicy Kapitanskiej.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

kapitańska35

A pan jacek pracuje u dewelopera? :P Wizualizacja jest oczywiście zakłamana, mieszkam tu więc wiem jak wygląda zieleń, drzewa i okoliczne budynki. Dobrze by było, gdyby okoliczne stare wysokie bloki zburzono i wybudowano coś w stylu tych nowych stawianych przez BMC. Tak czy siak to nie jest zbyt ciekawa oferta dla rodzin z dziećmi bo na Grabówku nie ma żadnego sensownego parku czy placu zabaw, jedynie można się włóczyć po lesie. Nie wyjdzie się z dzieckiem na rower, czy rolki bo są tylko strome, wąskie ulice i chodniki zawalone samochodami. W miejscu, gdzie mógłby taki park powstać to robią te pawilony usługowe. Ciekawe co tam będzie, bo ludzi dużo tam nie mieszka a czy ktoś tam będzie przyjeżdżać samochodem, to chyba dla jakichś bardzo atrakcyjnych usług, z długimi nogami i odpowiednimi krągłościami :P
Ten zbudowany budynek BMC, Marco Polo, wciąż niezamieszkany. Sam jestem ciekaw kto to kupił i czy tacy bogaci mieszkańcy, w porównaniu z okoliczną biedotą, będą w ogóle na ulicę wychodzić, czy tylko myk samochodem do centrum.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4
Dodam jeszcze kwestię estetyki okolicy - ostetyka po prostu starej dzielnicy, blisko linia wysikiego napięcia i słupy z kablami, okoliczne budynki stare i brzydkie, babcie namiętnie karmiące koty, której osikują okolicę i przy budynkach śmierdzi (w zyciu tyle kotów na m2 nie widziałam). Dojście pieszo do budunku po zmroku to jeden wielki strach w oczach. Plus, nie ma w okolicy miejsc do parkowania, a nie wygląda na to, że dla wszystkich mieszkańców bloku będą miejsca garażowe i postojowe.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jednak nie

Nie zgadzam się z tą opinią zupełnie. Miejsca parkingowe są dla wszystkich mieszkańców. Proszę zapoznać się z dokładniej z inwestycją. Jeśli jest tak jak Pani mówi to czemu jest tak dużo chętnych na te mieszkania pomimo wyższej ceny niż w Kacku, Witominie i innch dzielnicach położonych bliżej centrum.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

bloki z tyłu

ponoć maja pozbyć się tych pomników komunistycznych z tyłu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

kapitanska

Ciesze sie bardzo, ze deweloperzy coraz czesciej zaczynaja zabudowywac dzialki polozone w starszych dzielnicach w poblizu centrum Gdyni. Dzieki temu dzielnice te ladnieja a na rynku pojawiaja sie nowe atrakcyjne mieszkania. Gratuluje firmie budujacej nowy budynek i zycze dalszych sukcesow. Sam projekt budynku kapitanska 35 zasluguje na pewno na uznanie i znadzie sie wielu chetnych do zamieszkania wlasnie w nim. Zawsze mozna doszukiwac sie minusow, ale lepiej cieszmy sie, ze rowniez ta czesc Gdyni ladnieje:)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 8

budowa masakra

chyba deweloper co to buduje zapomniał o innych mieszkańcach i od 6 rano używa kafara do wbijania pali !!! jest weekend ludzie odpoczywają.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 4

Projekt

Fajny projekt, polozenie i komunikacja super, wszedzie blisko. Co do akademikow to AM powinna w koncu zrobic porzadny remont.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

super

Bardzo ciekawa propozycja, prawie w centrum.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

jaki czynsz?

jest tu ktoś z mieszkańców? jak wygląda sprawa z czynszem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyskość opłat

Witam. Ja kupiłem mieszkanie 35m2 - podobno czynsz ma sie mieścić w okolicach 200zł /mc przez cały rok. Czy ktoś ma jakieś informacje do porównania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy deweloper jakkolwiek kontaktował się z Państwem w sprawie zakończenia budowy - przesunięcia terminu. Na chwilę obecną nikt nie odpisuje na maile i nie odbiera telefonu. Przesunięcie ekipy i zamówień będzie sporym problemem a nie wygląda na to żeby zdążyli do 30 listopada z kluczami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak byłem tydzień temu obejrzeć mieszkanie to dowiedziałem się, że prace budowlane potrwają jeszcze około 2 tygodnie, później wchodzi ekipa sprzątająca i będą robione odbiory techniczne. Podobno jest szansa, że się uda do końca listopada. Ja nie mam problemu z kontaktem, deweloper szybko odpisuje na maile, z dodzwonieniem sie tez nie mam kłopotu. Nie dostałem żadnej informacji o przesunięciu terminu natomiast biorąc pod uwagę zaawansowanie prac przygotowuje sie niestety na opóźnienia. Tak jak Pani napisała - ewentualne przesunięcie terminów zleceń to spory kłopot.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Parter

Czy ktos wie co planuje deweloper na parterze? Mieszkania na wynajem albo hostel? Pierwotne plany aby zrobic tam lokale uslugowe jak na wizualizacjach zostaly zmienione.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ciekawe

ciekawe czy deweloper powiadomi właścicieli o pożarze jaki był w miesiącu sierpniu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ładny budynek, choć nie chciałbym mieszkać w tylnej części budynku tuż przy tym wieżowcu. Z minusów to jednak słychać przejeżdzające skm-ki więc spanie latem przy otwartych oknach raczej odpada, w AM czasem wieczorem odpalają dieslowski silnik okrętowy w ramach zajęć dla studentów-mechaników no i zastawiona rano cała ulica przez dowożacych do szkoły dzieci rodziców.
Mieszkam w inwestycji obok i mam radę do przyszłych mieszkańców Kapitańskiej - na zebraniu wspólnoty czym prędzej zmieńcie zarządcę którego narzuci wam deweloper. My to zrobiliśmy pół roku temu a i tak do tej pory finansów nie możemy wyprostować.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

koniec budowy

Budowa zakończona, efekt finalny bardzo pozytywny. Udana inwestycja, wszystkiego dobrego dla nowych mieszkańców:)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum Grabówek

Muza musi grać. (2287 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry