Karczma Zochlina

Restauracje

Rumia, Sobieskiego 108/6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
brud wątek zamknięty bylem z rodzinka dwa dni temu.nie zdazylismy zlozyc zamowienia,w oczekiwaniu...
~cheef cook
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2008

Wspaniała zabawa wątek zamknięty Mieilśmy przyjemnośc gościć w Karczmie w jednym z najważniejszych dni w...
~nowożeńcy
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2008

++++++++ wątek zamknięty w koncu po staremu. do karczmy staram sie regularnie zagladac i w koncu po...
~xxxx
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 28 lipca 2008

Obsługa wątek zamknięty Niestety jedyne co można zarzucić temu lokalowi, a dokładniej ludziom tam...
~Bartek
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 18 lutego 2008

nie dane nam było spróbować.... wątek zamknięty Do Zochliny przyjechałem ok. 17.15. Zająłem stolik na środku. Nie było tłoku...
~Michał
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 lutego 2008

Dla obsługi do kierownictwa wątek zamknięty Tragedia... 20 minut oczekiwania na przyjecie zamowienia,...same sobie...
~Zniesmaczona
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 lutego 2008

sylwester 2007/2008 wątek zamknięty Naprawdę polecam. Było super! Fajna muzyka jedzenie i wszystko.
~Gosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 stycznia 2008

Bardzo miła atmosfera !!! wątek zamknięty W zeszłym roku przychodziłam tam co sobotę potańczyć, grało dwóch przemiłych...
~Violetta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 stycznia 2008

rewekacja wątek zamknięty goscililismy sie w restauracji zochlina i jestesmy pod zachwytem pieknej...
~gerard z rodzina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 listopada 2007

net - opinia wątek zamknięty w karczmie zmienił sie własciciel wiec nie bedzie niespodzianek typu pijaństw...
~net
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 listopada 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
38

postów

30

wątków

do góry