Karczma Zochlina

Restauracje

Rumia, Sobieskiego 108/6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Uczestnik spotkania rodzinnego dnia11.11.2023 - ocena Obsługą miła sympatyczna ,jedzenie smaczne ale toaleta z zamierzchłych czasów...
~Uczestnik spotkania rodzinnego d
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 11 listopada 2023

Pyszne jedzenie wątek zamknięty Jesteśmy wdzięczni za fantastyczną organizację tak ważnego dla nas dnia....
~M&J
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Masakra wątek zamknięty Dzieci czekały na nuggetsy i frytki ponad 50 minut, żurek słaby, grzybowy...
~N.Jay
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

polecam wątek zamknięty Jedzenie dobre choć moglo by być lepsze Menu nie czytelne swoje nazwy i...
~ed
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 września 2014

Najgorzej wydane 180zł wątek zamknięty 3 tygodnie temu odwiedziliśmy Zochlinę. Pojechałam tam, bo moja koleżanka...
~L.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

kelnerzy i kucharze wątek zamknięty dzisiaj byłam w karczmie usiadłam do stołu i w szybkim tępie dostałam menu...
~zadowolony Gośc
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2014

tak se wątek zamknięty obsługa...zależy jak sie trafi....dziś czekalam na rachunek godzinę...
~Kasia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2013

czwórka z + wątek zamknięty Z wilczym apetytem zawitałam po drodze ze swoim głodnym znajomym do Karczmy...
~eda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

POPROSTU SUPER wątek zamknięty Odwiedzam Państwa karczmę regularnie, w tygodniu, w niedziele i kiedy mamy...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 września 2012

Super miejsce! wątek zamknięty Była to moja pierwsza wizyta w Zochlinie i na pewno tam wrócę! Pyszne...
~KL
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Spotkanie wątek zamknięty Czytając opinie jestem bardzo zaskoczona jestem dosyć częstym gościem...
~zadowolona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 lipca 2012

miło i smacznie wątek zamknięty Pomimo różnych opinii i pustego parkingu postanowiłem skorzystać. Wziąłem...
~Tomasz z Warszawy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 lipca 2012

Pierogi pierwsza klasa wątek zamknięty Tak sobie czytam te opinie i nie do wiary. Jestem stała bywalczynią karczmy...
~stały gość
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 maja 2012

Brudno, brudno i jeszcze raz brudno !!! wątek zamknięty Właściciele powinni raczej dopilnować, aby toaleta była myta, a nie dostawiać...
~~Anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 marca 2012

Dno w morzu możliwości wątek zamknięty Karczma z zewnątrz prezentuje się pięknie. Po wejściu jest ciemno i uderza...
~Cleo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 lutego 2012

Knajpa z super klimatem, który został TOTALNIE zaniedbany w szczegółach wątek zamknięty Witam, Restauracja/knajpa z super potencjałem - pisze tę opinię, bo uważam...
~Kombi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 stycznia 2012

Nie polecam wątek zamknięty Obsługa strasznie nie miła, humorzasta, dania przystępne ale strasznie...
~Marek
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 października 2010

Pysznie wątek zamknięty Kilkukrotnie bywalem w Karczmie Zochlina. Probowalem wielu potraw i zawsze mi...
~Ziggy
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 września 2011

jest ok wątek zamknięty takich bitek to jeszcze nie jadłem, mniam ;-))
~qzeb
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 stycznia 2011

brud wątek zamknięty bylem z rodzinka dwa dni temu.nie zdazylismy zlozyc zamowienia,w oczekiwaniu...
~cheef cook
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

29

wątków

do góry