Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Asia - ocena Staram się chodzić na zabiegi depilacji pastą cukrowa w miarę regularnie. To...
~Asia
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 lutego 2024

Wiktoria - opinia Witam :) w sierpniu minie rok odkąd zaczęłam chodzić na depilacje do salonu...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 czerwca 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Od ponad trzech lat jestem klientką Karmel. Wcześniej Gdynia teraz Wrzeszcz....
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 lutego 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Usługa na najwyższym poziomie! Pani Ewelina potrafi zbudować wspaniałą...
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 sierpnia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Jestem klientką Pani Eweliny od ok 3 lat i muszę przyznać że niewiele osób...
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 lutego 2021

Aleksandra - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serduszka! Miła obsługa - czas szybko mija w dobrym...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 stycznia 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Optymizm, pofesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta doskonale...
~Natalia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 stycznia 2020

Angelika - opinia wątek zamknięty Profesjonalnie, wszystko o czasie, czysto i przesympatycznie ;) polecam ! ;)
~Angelika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 grudnia 2019

Laura - opinia wątek zamknięty Obsługa bardzo miła, a zabieg przede wszystkim szybki i bardzo skuteczny :)
~Laura
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

Paulina - opinia wątek zamknięty Miła Pani Ewelina, dobra muzyka i ten wystrój pin-up grają razem na 6!
~Paulina
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

k - opinia wątek zamknięty Wspaniałe misje z przemiłą właścicielką :)
~k
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Holly - opinia wątek zamknięty Korzystam z usług Pani Eweliny od 2 lat i zawsze jestem usatysfakcjonowana
~Holly
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Magdalena - opinia wątek zamknięty profesjonalizm na 100%, szybko, sprawnie, z dbałością o komfort klientki, do...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 listopada 2019

Renata - opinia wątek zamknięty Jako stała klientka gorąco polecam
~Renata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 listopada 2019

Justyna - opinia wątek zamknięty Już od kilku lat jestem klientką Pani Eweliny i bardzo sobie cenie jej...
~Justyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 listopada 2019

Julita - opinia wątek zamknięty Jestem baaardzo zadowolona z depilacji, Pani Ewelina wymiata, świetnie...
~Julita
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 listopada 2019

Marta - opinia wątek zamknięty Przekonana do słuszności stosowania tylko i wyłącznie pasty cukrowej do...
~Marta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 listopada 2019

Kasia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług salonu Karmel. Pani Ewelina jest bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 listopada 2019

Polecam! wątek zamknięty Polecam zabieg depilacji pastą cukrową u Pani Eweliny. Świetny efekt! Pani...
~Anna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 czerwca 2018

Monika - opinia wątek zamknięty Do gabinetu trafiłam przypadkiem, na próbę i zostałam na stałe
~Monika
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 listopada 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry