Gabinet Fizjoterapii KarnaMED

Rehabilitacja

Gdańsk, Jaśminowy Stok 14/3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bartosz - opinia wątek zamknięty Pan Rafał to profesjonalista z miłym podejściem do pacjenta. Fachowiec z...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 stycznia 2020

Asia - opinia wątek zamknięty Niesamowita poprawa już po pierwszym spotkaniu. Ból znika i wszystko zaczyna...
~Asia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 grudnia 2019

Maria - opinia wątek zamknięty Do gabinetu trafiłam z polecenia . Niestety bardzo się zawiodłam. Przyszłam...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 grudnia 2019

Rafał Tomczuk - opinia wątek zamknięty Już nie pierwszy raz korzystam i bardzo polecam Pana Rafała, jego...
~Rafał Tomczuk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 grudnia 2019

Zdrowym Być wątek zamknięty Nasze wieloletnie doświadczenie w tym sektorze daje nam możliwość dzielenia...
SeniorPlus
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 listopada 2017

Sprawdzony fachowiec przynoszący ulgę wątek zamknięty Pan Rafał to: -dobry diagnosta --wyśmienity fizjoterapeuta -trener i...
~Arek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2017

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Do Pana Rafała trafiłam z polecenia z ogromnym bólem. Po kilku sesjach ból...
~PAULINA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

Polecam wątek zamknięty Wspaniały ciepły człowiek i fachowiec, zna się na swoim fachu i można mu w...
~Agaeb
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2016

Pełny profesjonalizm wątek zamknięty Od dłuższego czasu zmagałam się z problemami z kręgosłupem (przepuklina)....
~Iza
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lipca 2015

Schorzenia kręgosłupa wątek zamknięty Moje problemy zaczęły się od wysuniętego dysku. Pana Rafała poznałem w...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry