Widok

Karol - opinia

szkoda, że właścicielom lokali zawsze udaje się kasować negatywne opinie na temat ich lokalu, bo negatywy o tej pizzerii pojawiały się już wcześniej.

otóż w listopadzie zamawiałem pizze dość regularnie, w grudniu miałem okazję zjeść gorączkę sobotniej nocy oraz pene z grillowanym kurczakiem, który obok grilla nawet nie leżał, bo był z patelni (sic!). Pizza natomiast była słabo wypieczona,z warstwą tłuszczu na wierzchu - co prawdopodobnie świadczy o słabej jakości sera i/lub dodatków, mimo że w menu jest napisane, że pizza jest z tabasco -w rzeczywistości nie czuć ani kropli sosu - (nieładnie tak oszukiwać!). Jak już wspomniałem - kurczak na 100% nie był grillowanyi - chyba bistro bristol powinno zmienić menu i nie oszukiwać klientów. Ponad to Pani na barze nie wydała mi paragonu - z rozmowy jaką słyszałem jedząc, była to właścicielka, która niepochlebnie wyrażała się o swoich pracownikach - współczuje ludziom, że pracują dla kogoś takiego.

Zaletą miejsca jest jedynie wystrój, ale w zasadzie też się niczym nie wyróżnia. W dodatku - cały czas włączony telewizor świadczy o tym, że nie jest to miejsce gdzie można rozkoszować się potrawą, ale by szybko zjeść
Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: 3
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
2.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To calkowita bzdura, bistro ma wspanialy klimat, jadlem tam z moja dziewczyna i wszystko bylo super, jedynie czego nam tam brakowalo to lampki wina. Odwiedzimy ten lokal ponownie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie zgadzam się z opinią powyżej ! Bar ma super jedzenie :) Nie raz zamawiałam kurczaka grilowanego i na 200 % on jest grilowany . Włascicielka baru bardzo fajnie przyjmuje zamówienia przez telefon jak i równiez w lokalu . Wystrój lokalu jest super !!! Mój chłopak często zamawia pizze i nigdy się nie spotkał z takim incydentem .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
panie karolu mial pan moze ciezki dzien ,zwolnili pana z pracy ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
cegieł nie sprzedają ,a jedzenie,więc porządek musi byc ,a tam jest szef MĄDRALO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Tam jest i szef i szefowa jakbyś nie wiedziała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry