Widok

Karolina - opinia

Początkowo starałam się znaleźć własny kąt w pojedynkę. Nie określę tego momentu jako udany. Tak bardzo zraziłam się poszukiwaniami, że zaprzestałam ich na kilka miesięcy. Po tej przerwie podjęłam decyzję, że potrzebuję pomocy w znalezieniu mieszkania dla siebie. Zgłosiłam się sama do biura Tyszkiewicz i nie żałuję tej decyzji ani przez moment. Trochę to potrwało zanim coś wpadło mi w oko, ok 2-3 miesięcy. Aż znalazło się coś co odpowiadało mojemu budżetowi i moim oczekiwaniom. Zostałam od początku pokierowana przez Pana Karola, krok po kroku, z dokładnym wyjaśnieniem czego się powinnam spodziewać. Usługa biura, nazwałabym ją kompleksową, wraz z doradztwem finansowym przebiegła przez ten okres na najwyższym poziomie. Czułam się bezpiecznie, pomimo tych stresujących momentów związanych z kupnem mieszkania. Gdybym mogła cofnąć czas, to zgłosiłabym się jeszcze raz do biura Tyszkiewicz :) Ani przez moment nie żałuję mojej decyzji. Bardzo dziękuję Panu Karolowi za bardzo miłą współpracę i rzetelnie wykonaną pracę. Polecam każdemu kto potrzebuje wsparcia ze znalezieniem czterech kątów :)
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo to budujące. Dziękujemy za tak miłe słowa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Tyszkiewicz

Joanna C - ocena (3 odpowiedzi)

Profesjonalizm oraz 100% zaangażowanie. Stały kontakt z agentem. Polecam te agencje, powierzyłam...

do góry