Widok

Karpacz, Kudowa Zdrój - kwatery dla osób bez samochodu. Gdzie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy możecie polecić pokoje do wynajęcia/pensjonaty w pobliżu centrum/autobusów itp. tak, żeby wyprawa z przedszkolakiem bez samochodu była przyjemna? :)
Ewentualnie proszę o sugestię, w której części tych miast warto szukać kwatery.
Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam w Karpaczu w ferie byliśmy w pensjonacie Gazda na ul Konopnickiej tam są praktycznie same pensjonaty wiec poszukaj może w goglach dodam że blisko centrum po schodach 10 min tam juz autobusy dworzec ,sklepy ,poczta ,a sam dom stoi kolo lasku fajnie cicho i przyjemnie w samym pensjonacie również cicho .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję.
Nigdy nie byłam w Karpaczu i nie wiedziałam gdzie jest to tzw. centrum:) Samochodem nie ma problemu mieszkać trochę dalej, ale jeśli chce się gdzieś pojechać, to muszę myśleć o odległości od centrum czy przystanków.
Zaraz sprawdzam Gazdę.
A może ktoś jeszcze podsunie jakiś konkretny obiekt? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam we wrześniu w willi celina na Kościelnej, rewelacyjne śniadanie i samo centrum jeśli chodzi o knajpy czy zjeżdżalnie grawitacyjne - rzut beretem. Przystanek też 3 minuty pieszo. Do szlaku na śnieżkę już dalej ale taki urok Karpacza - albo blisko szlaku albo centrum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki. Tak właśnie myślałam, ale do szlaku jakoś dotrzemy busem/autobusem. Przynajmniej mam nadzieję, że skoro mają tylu turystów, to transport jakoś tam działa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może jeszcze jakieś podpowiedzi? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My w zeszłym roku byliśmy w willi Janeczka ok.2 min od głównego deptaku wspólna kuchnia pokoje czyste plac zabaw dla dzieci obiady jedliśmy w szkole podstawowej tez blisko domku w tym roku jedziemy tam ponownie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Podróże

Jak dojechać z Larnaki do miasta (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Wybierając się na wakacje na Cypr z rodziną postanowiłem zapytać czy byłaby...

Wakacje z dziećmi (115 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

jak dotrzeć z disneylandu do Paryża? (29 odpowiedzi)

Cześć. planuję wakacje z narzeczoną w paryżu i żeby oblecieć ciekawsze miejsca w tym już kultowy...

do góry