Widok

Kartki za wycieraczkami samochodów z obcymi rejestracjami przy Góralskiej od 10 do 18.

Mieszkańcom tych bloków, a zwłaszcza Góralskiej 12 i 14 przypominam, że parking wzdłuż ulicy jest PARKINGIEM PUBLICZNYM, a nie waszym i KAŻDY może na nim parkować niezależnie od tego jaką ma rejestrację. Co waszym zdaniem ma dać włożenie za wycieraczkę kartek o treści: "Zajmujesz miejsce parkingowe, proszę przerejestruj się"? Po zmianie tablicy rejestracyjnej na GD taki samochód zniknie i przestanie zajmować miejsce parkingowe?
Jest długi weekend i sporo tych samochodów pojawiło się, bo ludzie przyjechali odwiedzić rodziny.
Wy też jeździcie w różne rejony Polski i parkujecie na różnych osiedlach i nikt wam kartek nie wtyka.
Takie coś pokazuje tylko wasze chamstwo i małostkowość. Wstyd mi za takich sąsiadów i osoby, którym włożono takie kartki
PRZEPRASZAM w imieniu wszystkich normalnych sąsiadów.
Ten parking jest na tyle duży, że miejsca starcza dla wszystkich, jak czasem zdarzy się że braknie, bez problemów można zaparkować na parkingu przy garażach na Podkarpackiej. Przejście 100m boli?
Też parkuję na tym parkingu, mam rejestrację GD i nie przeszkadzają mi inne samochody, ale za to przeszkadzają mi wasze ciągle ujadające kundle, że okna nie można otworzyć, bo jak nie jeden, to drugi.
Jak zobaczę, że ktoś komuś wtyka jakieś kartki, zgłaszam na policję. Takie coś jest nękaniem i jest na to paragraf.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

Oprócz tego wielu ludzi nie ogarnia, że można mieć auto służbowe a ono może mieć rejestracje nawet z innego kraju...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

A wręcz z innej galaktyki!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Niedźwiednik

JAKIEJ MARKI AUTO POLECACIE KUPIĆ???? (146 odpowiedzi)

witam chcę kupić auto jakie jesteście w stanie polecić ? mam wymagania chcę aby auto miało...

przychodnia Hipokrates na Niedźwiedniku - czy ktoś może polecić pediatrę? (19 odpowiedzi)

Dziewczyny, Może wśród forumek jest któraś z Niedźwiednika i okolic i mogłaby nam polecić...

do góry