Brak słów. Przedszkole nie powinno wogole istnieć . Bzdury opisane w reklamie przedszkola.
00
~anonim
37.47.241.*
(1 rok temu) 26 lipca 2024 o 19:02
Proszę dać placówce szansę. Przedszkole jest w trakcie reorganizacji - nowy właściciel, nowa wizja. Kolejny rok szkolny wniesie duże zmiany, z pewnością na lepsze!