Morenowy Raj

Przedszkola

Gdańsk, Heleny Marusarzówny 17

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kasia - ocena Brak słów. Przedszkole nie powinno wogole istnieć . Bzdury opisane w...
~Kasia
1

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 15 maja 2024

Polecam wątek zamknięty Niedługo pożegnamy się z przedszkolem po prawie 6 latach. Chodziła tam...
~pasekwkropki
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

Odradzam wątek zamknięty Pani Iza jest ok reszta baardzo się popsuła. Narastające problemy zamiatane...
~anonim
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lipca 2017

Polecam wątek zamknięty Dowiedziałam się o tym przedszkolu od znajomych i jestem zadowolona....
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

POLECAM wątek zamknięty Serdecznie wszystkim polecam to przedszkole! Przede wszystkim biorąc pod...
~mama
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 października 2012

Dobre przedszkole wątek zamknięty Jak wyżej. Syn z uśmiechem rano wstaje do przedszkola, a to najlepsza...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 marca 2015

polecam wątek zamknięty Naprawde polecam zapisac dziecko do tego przedszkola. Moja Julka swietnie sie...
~ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 marca 2015

prawdziwy raj dla dziecka wątek zamknięty Zapisałam swoją córeczkę do tego przedszkola za namową koleżanki i muszę...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

domowe przedszkole :-) wątek zamknięty Z przedszkolem Morenowy Raj znamy się już od kilku lat :-) Najpierw chodziło...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 stycznia 2013

jak IIgi dom...! :) wątek zamknięty to idealne miejsce dla dziecka. do przedszkola chodzi juz moje 3 dziecko....
~KPPK
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

dziecko czuje sie jak w domu wątek zamknięty Tak jak w tytule, syn czuje się w przedszkolu jak w domu, ba, chyba nawet...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 września 2012

Marzena - opinia wątek zamknięty Polecam przedszkole Morenowy Raj. Moja córeczka zaczęła uczęszczać do...
~Marzena
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2010

Drugie dziecko wątek zamknięty W tym roku zapisałam do przedszkola swoje drugie dziecko. Jako pierwszy...
~Rodzic
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 września 2012

Niestety to już nie jest to samo przedszkole :-( wątek zamknięty W ostatnich latach oprócz wzrostu cen i odejścia jednej z najbardziej...
~mama
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 lutego 2011

słaba opieka wątek zamknięty Moje dziecko chodziło do tego przedszkola z wielkim trudem, każdego dnia...
~Monika
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 listopada 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
20

postów

15

wątków

do góry