Widok

Kasia - ocena

Uczestniczyłam w cyklu warsztatów improwizacji dla początkujących. Każdemu polecam takie warsztaty, bo bardzo rozwijają umiejętności komunikacyjne i pokazują jak wiele sami na siebie nakładamy przekonań, ograniczeń i różnych założeń na temat tego co jest normą. Jaśmina ma fantastyczną energię i dużo ciekawych pomysłów. Jako osoba do współpracy jest bardzo elastyczna i otwarta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Bardzo dziękuję za tak piękne słowa! To niesamowite czytać, jak głęboko warsztaty wpłynęły na Twoje spojrzenie na komunikację i przekonania – to właśnie w improwizacji jest dla mnie najcenniejsze. Praca z osobami tak świadomymi i otwartymi to dla mnie czysta przyjemność i ogromna inspiracja. Mam nadzieję, że ta nowa perspektywa towarzyszy Ci na co dzień. Dziękuję za wspólną przygodę i mam nadzieję – do zobaczenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Epic Check

Hastour - ocena (3 odpowiedzi)

Byłem na warsztatach malowania figurek i na evencie RPGowym, obie imprezy zorganizowane na tip top.

do góry