Widok

Kasjerka z tesco

Chciałabym sie odnieść do wypowiedzi Pana,ponizej.A więc oswiadczam ze pracuje w tesco jako kasjerka i nie mamy obowiązku znać cen ,towarów,towary WSZYSTKIE jak i również WARZYWA są skanowane z kodów kreskowych,jeżeli jest cena inna niz na pólce to nie jest nasza wina,my nawet nie mamy takiej opcji na kasie aby wprowadzic cene.Myślę więc ze zanim ktokolwiek zacznie wypisywać bzdurne opinie ,niech zapozna się z zasadami handlu i obsługa kas fiskalnych:D A tak pozatym to jak najbardziej polecam sklepy tesco.
Moja ocena
Tesco kategoria: Hipermarkety
obsługa: 6
 
asortyment: 6
 
promocje: 6
 
lokalizacja: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Czy mozna rano o 7 kupic kosz swiatecznych lakoci na impreze zakladowa. (Kawa slodycze itd) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wy w tym bałaganie pt,,TESCO,, zapewne nie macie zadnych obowiazkow,tak sie zachowuje tam personel zar na kasach jak i na innych dzialach.Przypominam ze czasy komuny chyba sie juz skonczyly.Zasady handlu w tym bajzlu na Dabrowie pt ,,Tesco,,juz znamy.Zapraszam po nauki na hale targowa w Gdyni,mozecie sie tam wiele nauczyc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Skoro "do dzis staly klient" , to rozumiem, ze do dzis wszystko bylo super, a pewnego poranka wchodzisz do tesco i jest wszystko do d@py! To w stylu zamiast teleranka, wystąpienie Jaruzelskiego. Panie kliencie, zapewne w tych wielkich molochach panuje wiekszy balagan niz na hali..., czy w malych sklepikach. Pewnie tez nie wszystkim pracownikom sie chce..., zwlaszcza tym na dzialach, ale jednego jestem pewny: kasjerzy ciezko pracuja. Wiesz dlaczego? Bo maja non stop kolejki i nawet gdyby chcialy sie troche poobijac, to niestety czesto nie maja jak zejs do WC!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry