Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
lepciak - opinia wątek zamknięty Jest świetnie. Nigdy nie miałem w tym sklepie kłopotów.
~lepciak
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 września 2020

Adam - opinia wątek zamknięty mieli zamknąć a działa w najlepsze i pełne półki oczywiście aż się zdziwiłem...
~Adam
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 czerwca 2020

Gdynia Karwiny wątek zamknięty Puste, zakurzone półki... napisali, że Tesco Karwiny do zamknięcia, myślę...
~Croolyck
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 sierpnia 2019

Nieporozumienie! wątek zamknięty Puste półki, syf i brud na nich! Jakieś nieporozumienie, że sklep w takiej...
~Cezi
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 sierpnia 2019

Wszystko na NIE wątek zamknięty Serio: wszystko na nie. No, moze prawie wszystko, poniewaz obsluga jest OK -...
~Klient
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 stycznia 2017

katastrofa wątek zamknięty Po zmniejszeniu powierzchni sklepowej ,to jest jakaś masakra.Klima na...
~roman
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 września 2018

Obsluga wątek zamknięty Gdynia karwony najgorsza obsluga!!! Niekompetencja bardzo mlodego Pana...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 grudnia 2017

Dział mięsa i ryb wątek zamknięty Ostatnio miałam okazję będąc na urlopie być z moim chłopakiem w tym oto...
~Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 lipca 2017

promocja piwa tyskie wątek zamknięty prosze zdjac oszukancza klamliwa informacje ze piwo tyskie kosztuje 2 zl bo...
~leszek skupny
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 czerwca 2017

Najdroższe pączki n świecie wątek zamknięty Jak w większości hipermarketów koncerny liczą na nieuwagę klientów. Niestety...
~Lara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

SKARGA MAGAZYNIER NOWOWICZLIŃSKA wątek zamknięty Nie polecam nikomu odbierać swojego zamówienia internetowego w Tesco na...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Wprowadzanie klienta w błąd - codzienność wątek zamknięty Gdynia, ul. Nowowiczlińska 35 . 13,03,2014 . Opiszę sytuację następująco....
~jaś
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2014

lubię Tesco ALE wątek zamknięty mam dwa zastrzeżenia, byłam niedawno w piątek ok 22 po małe zakupy w drodze...
~Ela
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 lutego 2013

Kpiny wątek zamknięty W sklepie brudno, drogo i kolejki. Najgorsze moim zdaniem Tesco w Polsce, nie...
~Jakub D
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Personel tzw wyzszy do wymiany!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty Jest tzw pszerwa techniczna od 24.00 do 24.30,po przybyciu o 24.30 tez po...
~do dzis stały klient
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2012

Stały klient - opinia wątek zamknięty Często dokonuję zakupów, głównie żywności, w sklepie Tesco w Karwinach. Nie...
~Stały klient
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lipca 2011

lubię tesco wątek zamknięty najlepiej zatowarowany i dział dla zwierzat super ha i ja nie zwracam uwagi...
~Sławka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

Telefon obxsługi klienta wątek zamknięty (58) 62 79 100 Po jakie licho jest ten telefon skoro go nikt nie odbiera!...
~Euge
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 listopada 2012

MASAKRA wątek zamknięty Pierwszy Raz spotkałam sie z Taką obsługą . Nie jestem wymagająca ale Troche...
~Wiola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2012

Super buty Tesco wątek zamknięty Właśnie wróciłem z Tesco w Gdyni Dąbrowej. Jest godz.02.17. Kupiłem buty w...
~kolo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 lipca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
69

postów

45

wątków

do góry