Kaszmir

Pracownie krawieckie

Gdańsk, Opolska 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ola Kopcinska - opinia wątek zamknięty Bardzo dobrze szyja na miarę . Sukienka leży idealnie . Polecam
~Ola Kopcinska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 marca 2020

przerobki wątek zamknięty Jestem stala klientka tej Pracownik. Uslugi sa wykonanie bez poprawek ceny...
~Danuta Jonatowska
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2015

polecam wątek zamknięty Szefowa zakładu jest profesjonalistką w swoim zawodzie. Umie doradzić. Jest...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 listopada 2013

Polecam wątek zamknięty Pani krawcowa stworzyła mi sukienkę z zdjecia, które mi sie podobało....
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 maja 2012

POleeeecam wątek zamknięty Pani krawcowa uszyła mi świetną sukienkę i baaardzo dobrze doradzila...
~kuksaniec
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

na 6 wątek zamknięty Polecam wszystkim "kaszmir". Olbrzymia wiedza na tematy krawieckie. Odrazu...
~Stała klienta :)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 września 2010

SUPER!! wątek zamknięty Gorąco polecam!!!!! Obsługa bardzo profesjonalna i przesypmatyczna!!
~Kasia
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 lipca 2010

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Profesjonalnie , przystępne ceny i oczywiście przemiła obsługa:)
~Paulina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 stycznia 2010

REWELACJA wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, profesjonalna jakość usług. Ceny chyba normalne (nie mam...
~AS
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 30 września 2009

Profesjonalnie wątek zamknięty Oddałam do przerobienia dość nietypową sukienkę wieczorową, ale pani krawcowa...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2009

Super to mało powiedziane wątek zamknięty Pełen profesjonalizm Podziwiam cierpliwość, dokładność do tego przemiły...
~Kamińska Halina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2009

mega pozytyw!! wątek zamknięty załamana poszukiwaniami krawcowej, trafiłam do Kaszmiru:D i nie żałuję:)...
~Ewi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 lipca 2009

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Wszystko na wysokim poziomie, suknia jest przepiękna ! Pani poradziła sobie z...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 czerwca 2009

Profesjonalne usługi wątek zamknięty Szybko , profesjonalnie w przystępnej cenie. poleciła mi znajoma i ja również...
~NK
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 czerwca 2009

Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wątek zamknięty ...Serdecznie wszytskim polecam!!!!!!!!!!!
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 maja 2009

tanio, czysto i fachowo wątek zamknięty zachęcam wszystkich, naprawdę warto nie porzałujecie
~pike
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
17

postów

16

wątków

do góry