Widok

Kat C+E

Kategorię C robiłem w ELCE SCHOOL zdane za pierwszym razem!! Na C+E ze względu na to że robiłem kwalifikację wstępną przyspieszoną wybrałem inny ośrodek.To był błąd, każdy instruktor mówił co innego albo wcale! Interesowali się nie tym co trzeba!(resztę o tym ośrodku napiszę na na ich stronie)Pierwszy egzamin poraszka oblany!!Przed drugim egzaminem dzwonię do ELKI SCHOOL umawiam sie na dwie godziny i tu niespodzianka po dwóch godzinach nauczyłem się tyle co u konkurencji przez 20 godzin.Wojtek tak wszystko wytłumaczył że szczęka mi opadła.Następny dzień egzamin!Zdane za pierwszym razem !!!Lekka korekta na pasie ruchu zatrzymanie i zaliczone potem prostopadłe przodem i wzniesienie z ręcznego,miasto i powrót do ośrodka. Egzamin pozytywny dziękuję do widzenia(ostatnie zdanie egzaminatora)Gdyby nie wskazówki Wojtka to było by oblane! Wielkie dzięki za przygotowanie do egzaminu(w dwie godziny) Ps. pozdrowienia dla Gienka równie wspaniałego instruktora kat C,C+E. Jeżeli mam polecić to z czystym sumieniem ELKA SCHOOL
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 5
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi:)
Ps - już prowadzimy kwalifikację:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Elka School

Paweł - ocena (3 odpowiedzi)

Polecam kurs B+E w Elka School! Bezproblemowy kontakt, elastyczne terminy jazd i co...

do góry