Z przedszkolem Fantazja w Gdyni mam nieprzerwany kontakt od 6ciu lat - starsza córka jest absolwentką przedszkola, obecnie młodsza córka kończy przedszkole. Przedszkole dysponuje wykwalifikowaną kadrą a co najważniejsze z każdą z nauczycielek dzieci, podobnie jak z dyrekcją, miałam zawsze bardzo dobry kontakt, są to osoby życzliwe, zawsze chętne do pomocy. Ponadto placówka oferuje szereg zajęć dodatkowych dla dzieci, są to zajęcia zarówno sportowe jak i artystyczne czy kulinarne. Największą rekomendacją jest ocena córek starsza do tej pory wspomina przedszkole z ogromną sympatią a młodsza najchętniej przedłużyłaby swój pobyt w placówce Jeśli nie mają Państwo jeszcze wybranego oddziału przedszkolnego dla dzieci z czystym sumieniem polecam.