Katarzyna Murglin

Kredyty i pożyczki

Gdynia, Świętojańska 43/43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hanna - ocena Pani Katarzyna była profesjonalna od początku do końca. Początek naszej...
~Hanna
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 15 grudnia 2023

Dawid - ocena Serdecznie polecam. Procedura kredytowa przebiegła bezstresowo z Panią Kasią
~Dawid
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 8 listopada 2023

Tomasz i Kamila - ocena Ogromne podziękowania dla Pani Katarzyny za profesjonalne i indywidualne...
~Tomasz i Kamila
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 7 listopada 2023

Karolina Siupka - ocena Trudno jest opisać jak dobrze pracowało mi się z Panią Kasią! Ogromny poziom...
~Karolina Siupka
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 5 października 2023

Maeryn - ocena Współpraca z Panią Kasią to w skrócie ogromne poczucie bezpieczeństwa i...
~Maeryn
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 września 2023

Dominik Zakrzewski - opinia całkowicie szczera opinia - absolutna rewelacja Przez cały czas współpracy...
~Dominik Zakrzewski
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 26 lipca 2023

Ewa - opinia Gorąco polecam Panią Kasię. Dotychczas miałam okazję współpracować z kilkoma...
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 1 czerwca 2023

Małgorzata Ś - opinia Z pomocy i usług Pani Katarzyny Murglin korzystałam w 2021 roku. Był to...
~Małgorzata Ś
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 26 maja 2023

Marzena Waliszewska - opinia Pracuje w banku od ponad 30 lat z panią Kasią wspópracuje od 10 lat...
~Marzena Waliszewska
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 30 kwietnia 2023

Justyna - opinia Wszystko załatwione w ekspresowym tempie, bardzo sprawnie i bez stresu.
~Justyna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Julia Gałąska - opinia W styczniu 2023 r. miałam wielką przyjemność współpracować z Panią Katarzyną...
~Julia Gałąska
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Alicja Różycka - opinia Z całego serca polecam Panią Katarzynę Murglin. Korzystam z pomocy Pani Kasi...
~Alicja Różycka
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Damian Rybiński - opinia Bardzo polecam Panią Katarzynę Murglin każdemu, kto stara się o kredyt. Pani...
~Damian Rybiński
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Bartek Tschurl - opinia Pani Kasia uratowała moją sytuację mieszkaniowa. Dzięki jej zaangażowaniu i...
~Bartek Tschurl
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Agnieszka i Bartosz - opinia Pani Katarzyna wzorowo poprowadziła nas przez cały proces kupna...
~Agnieszka i Bartosz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 kwietnia 2023

Edyta i Mateusz - opinia Kontakt otrzymaliśmy od znajomych, którzy byli bardzo zadowoleni ze...
~Edyta i Mateusz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 kwietnia 2023

Patrycja i Paweł - opinia Pani Broker poprowadziła nas w procesie kredytowania od początku do samego...
~Patrycja i Paweł
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 14 kwietnia 2023

Aneta A. - opinia Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Dzięki Pani Kasi oraz osobom,...
~Aneta A.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 marca 2023

Eliza i Przemek - opinia Panią Katarzynę polecili nam znajomi i my też z czystym sumieniem możemy ją...
~Eliza i Przemek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lutego 2023

Ania - opinia Pełen profesjonalizm ! Podczas współpracy z Panią Katarzyną miałam pewność,...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry