Katarzyna Murglin

Kredyty i pożyczki

Gdynia, Świętojańska 43/43

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacyjna obsługa wątek zamknięty Panią Kasie poznałem z polecenia od znajomego który dzięki Pani Kasi otrzymał...
~Konrad P
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Bardzo Plecam!!! wątek zamknięty Panią Katarzynę polecił nam znajomy. Wszystko szybko sprawnie udało się...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 listopada 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam Panią Katarzyne dzięki której otrzymałam pozytywna decyzje kredytową...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

doradca na medal!! wątek zamknięty Dziękuję Pani Kasiu za poświęcony czas i pomoc ze wszystkimi papierami które...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Zadowolony wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Katarzyną Krysiak. Jest...
~Paweł , Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

... wątek zamknięty Witam serdecznie Panią Katarzyne poznaliśmy z polecenia od znajomych ciężko...
~Natalia i Łukasz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Dobry doradca wątek zamknięty Pani Katarzyna została mi polecona jako osoba godna zaufania i obdarzona dużą...
~Jakub
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Polecamy!! wątek zamknięty Dziękujemy Pani Katarzynie Krysiak za pomoc w pozyskaniu kredytu...
~Radek z Justyną
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Polecam w 100% wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Katarzyne Krysiak Perfekcjonistka i...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Ogromne podziękowania !!! wątek zamknięty Do Pani Kasi trafiliśmy w lutym tego roku, już po pierwszym spotkaniu...
~Natalia i Mateusz
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 listopada 2018

Dziękuję za pomoc! wątek zamknięty Cieszę się, że trafiłem do Pani Kasi. Moja sytuacja finansowa była dosyć...
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 listopada 2018

Polecam !!! wątek zamknięty Do Pani Kasi trafiłam od znajomej, od pierwszego spotkania wzbudziła moje...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 listopada 2018

Osoba w pełni godna polecenia! Super! wątek zamknięty Namiar do Pani Kasi dostaliśmy od znajomych i juz po pierwszym spotkaniu...
~Marcin Winkiel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 listopada 2018

Polecamy!! wątek zamknięty Pani Kasia pomagała nam przejść procedurę uzyskania kredytu hipotecznego...
~Celina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

Najlepsza spośród najlepszych! wątek zamknięty Do Pani Kasi trafiliśmy z polecenia poprzednich klientów. Od pierwszego...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 listopada 2018

Polecam! wątek zamknięty Profesjonalne podejście do klienta, doskonałe i rzeczowe doradztwo. Polecam
~Karina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 listopada 2018

Suuupeer. Polecamy na 1000% wątek zamknięty Namiar na Panią Kasię dostaliśmy od mojego kolegi bankowca, który mimo, iż...
~Karol i Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 listopada 2018

Zdecydowanie lepiej się nie da wątek zamknięty Pani Katarzyna to profesjonalistka od A do Z. Polecił nam ją znajomy i nie...
~Szczęśliwi posiadacze domu I.P.N
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 listopada 2018

Doradca z pasją wątek zamknięty Pani Kasia pomaga nam już przy drugim kredycie, tym razem hipotecznym....
~Jęrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Doradca Premium wątek zamknięty Pani Kasia pomagała nam przy wzięciu kredytu hipotecznego. Bardzo rzeczowo i...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry