Widok

Katastrofa

To co dzieje sie w tej szkole to jedna wielka masakra. 2 tygodnie przed rozpoczęciem zajęc , telefon , kierunek zostaje zamknięty prosze przyjechać podpisać rezygnacje. Pomysłam ze to jakiś żart. Jednak nie. Panie ktore siedzą w sekretariacie to jedna wielka porażka. Jedna lepsza od drugiej , robią ze słuchaczy debili i idiotów. Nauczyciele brak kompetencji. Tak ogłaszają ze we wszystkim pomogą i zrobią , prawda taka ze gowno zrobią. Ci którzy wybierają sie do tej szkoły niech lepiej 100 razy przemysla swoją decycje. Juz nie mowie jakie ta szkoła przekręty robi tylko po to zeby kasę z urzędu brać. Potrafią dzwonić tylko po to zeby listę obecności podpisać jak tej osoby w szkole wgl nie było , paranoja!!!
Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się z tą opinią w 100%.
Może dodam, że uczniowie są nieszanowani - nauczycielka Pani K...cz spowodowała, że z 5 osób zrezygnowało z kierunku rachunkowość.
Któregoś dnia wleciała wściekła na zajęcia i oskarżała uczniów, że piszą skargi.
Ponadto, żadne z jej przedmiotów nie było nigdy doprowadzone do końca - zawsze kończyła po dwóch godzinach, jak już wszyscy podpisali listę.
Inna sprawa to sekretariat na 10 lutego - wielki bałagan, gdzie nigdy nic nie wiedzą. Byłam wzywana wielokrotnie, po czym na miejscu okazywało się, że niepotrzebnie przyjeżdżałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry