Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aga Ge - ocena Uczestniczyłam w zajęciach Agenta Celnego - zajęcia były prowadzone w sposób...
~Aga Ge
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 13 października 2023

Krystyna - opinia Zawsze wszystko uda mi się załatwić w sekretariacie, zrobiłam dwa kierunki...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 16 czerwca 2023

Katarzyna - opinia Fantastyczne zajęcia z florystyki, świetnie przekazana wiedza przez Panią K i...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 16 czerwca 2023

Małgorzata - opinia Nie polecam . Wykupiony kurs kadry, płace zus. Pani nauczycielka emerytowana...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 marca 2023

Marta L. - opinia Nie ma skali oceny. Nie polecam. Nawet nie zaczynajcie. Nie liczą się z...
~Marta L.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2022

Kpina - opinia wątek zamknięty Florystyka Nawet najgorszemu wrogowi nie polecę! Florystyka na poziomie...
~Kpina
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2021

D. - opinia wątek zamknięty Florystyka - nie polecam bardzo niski poziom nauki, żadnych materiałów do nauki,
~D.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2021

Odradzam wątek zamknięty Powiem tak cena za kurs przekłada się na jakość wykładów, czuję się okradana...
~Renata
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 października 2019

Odradzam bardzo mocno! - kurs przedłużania rzęs wątek zamknięty Instruktorka wzięta z ulicy, 0 podstawowej wiedzy, opowiadała takie bzdury że...
~Kasia
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 sierpnia 2019

Porażka wątek zamknięty Zajęcia wyglądają mniej więcej tak dowiadujemy się o nich dzień lub dwa przed...
~Absolwentka
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 19 czerwca 2019

Patryk - opinia wątek zamknięty W porządku. Wszystko da się załatwić. Mili nauczyciele . Polecam
~Patryk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 22 czerwca 2019

jak dla mnie ok wątek zamknięty Moim zdaniem poziom nauczania jest dobry, na pewno lepszy niż w innych...
~Jana
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 kwietnia 2019

bardzo polecam wątek zamknięty Szkoła jak i pracownicy sekretariatu jak najbardziej się spisują na 5+ polecam,
~Lukasz
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 stycznia 2019

Opinia wątek zamknięty Czas na moją opinię. Szkoła niby w porządku, nauczyciele(mój kierunek) bardzo...
~Ja
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2017

Dobra szkoła. wątek zamknięty Z nauczania jestem zadowolony, w sekretariacie po zmianie kadry też okey, ale...
~Tomek
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 stycznia 2019

odradzam wątek zamknięty Porażka i strata czasu Poziom: bardzo niski, gdyż zajęcia prowadzone z...
~Karolina lo
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2019

Słabo wątek zamknięty Bardzo słaby poziom nauczania. Panie w sekretariacie to osobny dramat....
~Uczeń
4

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 maja 2018

w porządku wątek zamknięty Chyba nie ma na co narzekać. Szkoła, w której wszystko można załatwić, nie...
~Daria
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2019

Totalna porażka wątek zamknięty Nie polecam nikomu kto szanuje swój czas i pieniądze. Plan zajęć podawany na...
~Lulu
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2018

polecam wątek zamknięty A ja jestem bardzo zadowolona i nie spotkałam się z problemami, o których...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
85

postów

47

wątków

do góry