Widok

Katedra-dekoracja

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktos moze mi powiedziec, jak to jest z dekoracja Katedry w Oliwie na slub? czy robia to mlodzi, czy po prostu jest tam zawsze na slub jakas dekoracja....my bierzemy slub jako jako trzeci danego dnia, dlatego sie zastanawiam jak to jest...
prosze o odpowiedz
dzieki
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez jestem zainteresowana tą kwestią, czy ktoś wie cos na ten temat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co wiem najlepiej jak kilka par składa się na dekoracje kościoła. W katedrze nie ma czasu na takie sprawy zeby każdy chciał wystrój po swojemu. śluby tam są co 40 min.pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też się nad tym ostatnio zastanawiałam. Ślub mam we wrześniu. Wiecie może jak to wygląda? Planowałam się wybrać do Katedry między ślubami i zobaczyć. Macie jakieś pomysły?
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze trzeba sie skrzyknac Ci co biora slub danego dnia....sluby sa tam najwyzej 5 jednej soboty, wiec nie powinno byc problemu...
szukam tych, co biora tam slub 31 lipca 2004 ;-))
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chetnie wyślę na priv swje zdjęcia ze slubu w katedrze, abyście mogły obejrzeć jak była udekorowana. Nic nie wiedziałam o żadnym zrzucaniu się, po prostu wydaje mi się, że tam jest zawsze bardzo łądnie i dużo kwiatów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprosze o zdjecia
justynajanowska@yahoo.com

dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
HEJ, HEJ!!!

znalezlismy na forum informacje, ze moze nam Pani wyslac zdj. ze slubu w Katedrze (chodzi o dekoracje). Bylibysmy b.b.b. wdzieczni za przeslanie paru na adres juliette27@wp.pl.

Serdecznie pozdrawiamy i dziekujemy!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Czy mogę Cię prosić abyś przesłała mi te zdjęcia z Katedry?
Dziękuję z góry i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój mail : mousi21@wp.pl pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też bardzo ładnie poproszę o te zdjęcia z Katedry :-))) Mój emil: ola_la_la@op.pl
Dzieki z góry
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy moge prosic takze o te zdjecia? Z góry dziekuje i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ślubów jest więcej niż 5. Wiem bo brałam ślub w katedrze we wrześniu. Co do kwiatów. Ołtarz jest zawsze ozdobiony. Na resztę dekoracji składaliśmy się po 50zl. Jakaś para znała siostrę która tym sie zajmuje więc w taki oto sposób mieliśmy załatwione kwiaty "co trzecią ławkę". Ksiądz nie pozwala na samodzielne zdobienie kościoła. Podobno były przypadki że ściągano kwiaty w trakcie następnego ślubu. Pozdrawiam. Powodzenia na naukach /w katedrze/. Koszmar!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy w lipcu i jestesmy piata para, po nas nie bylo juz zadnej godziny do zarezerwowania...;-)))
przykro mi, ze milo nie wspominasz tego najpiekniejszego dnia...
mam nadzieje, ze z nami tak nie bedzie
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Oliwa

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Atrium Oliva (18 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w zabytkowej części Oliwy, u zbiegu ulic Bażyńskiego i Grottgera zapewni...

Oliva Koncept (40 odpowiedzi)

Osiedle powstanie w otoczeniu zieleni, w pobliżu ogrodu zoologicznego. Budynki rozmieszczono na...

do góry