Widok

Kategoria B

Poleciłabym tę szkołę każdemu, kto naprawdę chce się dobrze nauczyć jeździć. Zajęcia teoretyczne prowadzone są znakomicie, ciekawie i przystępnie. Można pytać i każda wątpliwość jest rozstrzygnięta. Podobnie na zajęciach praktycznych. Miałam przyjemność jeździć z panem Marcinem - instruktor jazdy z darem pedagogicznym, któremu zależy żeby nauczyć człowieka jeździć. Cierpliwy, udziela pomocnych rad i komentuje sytuację na drodze. Jeżdżąc z panem Marcinem nie ma mowy o stresie. Odniosłam wrażenie, że w tej szkole jazdy pracują ludzie, dla których to zajęcie jest pasją. Profesjonalizm, przyjemna atmosfera i bardzo dobrzy instruktorzy. Polecam, są genialni.
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdałem dzis egzamin w PORDzie a uczył mnie cierpliwy i bardzo kompetentny pan Bolek Karaś, ktory zwraca uwagę na wszytskie istotne szczegóły. Dzięki niemu udało mi się z powodzeniem otrzymać "Pozytywnie" na egzaminie, o ktorym nie musze wspominac, jak bardzo może być stresujący. A tak, dzięki ELka School- spokój i sukces! Pozdrawiam całą załogę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry