Widok

Katie Melua

Rozrywka Temat dostępny też na forum:
Gruzińska artystka 21 kwietnia zagra w gdańskiej hali AWF.Katie suppotować będzie Andrea McEwan, która wystąpi o 19:00. A więc Katie Melua spodziewać się możemy koło godziny 20:00.Andrea McEwan - 25-letnia australijska aktorka, autorka, kompozytorka jest również współautorką dwóch piosenek - "What I Miss About You" i "Dirty Dice" z ostatniej płyty Katie, "Pictures". Andrea jest absolwentką ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Katie Melua

Gruzińska artystka 21 kwietnia zagra w gdańskiej hali AWF.Katie suppotować będzie Andrea McEwan, która wystąpi o 19:00. A więc Katie Melua spodziewać się możemy koło godziny 20:00.Andrea McEwan - 25-letnia australijska aktorka, autorka, kompozytorka jest również współautorką dwóch piosenek - "What I Miss About You" i "Dirty Dice" z ostatniej płyty Katie, "Pictures". Andrea jest absolwentką ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

koncert katie melua

Katie Melua super, tylko publiczność jakby przyklejona do krzeseł. Dziwne to bo według mnie muzyka Katie porywa i wyzwala emocje tak że nie sposób usiedzieć na krześle. A poza tym Katie nie spóźniła się, miała zacząć o 20.00 i zaczęła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cudo!!!!

Właśnie jestem po koncercie. Powiem tak: coś niesamowitego!
Od samego początku do samego końca koncert dopracowany w najmniejszym szczególe. No i na bisie byłem tuż pod sceną ze znajomymi i załapałem z Kasią kontakt wzrokowy :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

katie

niestety opóźnienie koncertu a dokładnie Katie źle mnie nastawiło...chyba nie jest aż tak wielką gwiazdą żeby kazać czekać na swój występ aż tak długo! bywałam na dużych koncertach naprawdę wielkich gwiazd i zaczynały się punktualnie. a sam występ...nie ukrywam zaintrygował mnie, ale nie porwał. cudowny zespół, ciekawa aranżacja sceny. jednak cena biletów zdecydowanie za wysoka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cudna Katie

Wspaniały koncert. Niezmordowana Katie zmieniała tylko gitary i nieprzerwanie zachwycała swoim pięknym, delikatnym a zarazem silnym głosem. Szeroki repertuar pokazuje jak wielkie możliwości drzemią w tym drobnym ciele. Przy jednych utworach zasłuchani dumaliśmy nad życiem przy innych nie dało się nie tupać w rytm muzyki, a na koniec zebrani pod sceną skakaliśmy i klaskaliśmy.
Poza tym organizacja koncertu nienaganna. Brawa dla obsługi technicznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

rewelka na AWfie

Genialny koncert Melua, bisy na stojąco, super nagłośnienie,i wspaniala Kaśka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapowiada się wspaniały koncert

Właśnie skończyłem w hali AWFiS stroić fortepian Katie Melua - Yamahę C3 .
Pogoda wspaniała , super sprzęt : szykuje się dobra zabawa...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

to już dzisiaj! nie mogę się doczekać.
pozdrawiam wszystkich którzy będą na koncercie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilety - poprawka

poprawka do poprzedniego komentarza - 2 bilety do odsprzedania, mój nr tel. 0-509-507-599
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilety

witam, mam dwa bilety na koncert Kate za 130 zł, niestety nie będziemy mogli się na niego wybrać( jeśli ktoś chciałby odkupić je w cenie którą za nie zapłaciłem proszę o kontakt 0-505-507-599 kuba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za drogo

Bardzo lubię Katie, ale niestety dla studenta 130 zł za koncert to za wiele.

Co do tego czy Katie dobrze śpiewa czy nie to jest to sprawa indywidualna. Mnie się bardzo podobają wszystkie jej piosenki. Każda ma swój klimat i opowiada inną historię i każda jest dobrze zbudowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie warto!

jeśli jesteś wielbicielką to pędź na koncert,ale nie wmawiaj innym,iż jest to artystka która ma repertuar na cały koncert i to za takie pieniądze.Chyba nie słuchałaś jej płyty-taka sobie muza. Owszem sama Kate jest bardzo ładna,ale to nie znaczy,aby wydawać tyle pieniędzy i to na koncert w takiej hali. Nie wmawiajcie innym ,iż będzie to superkoncert.
Rod Stewart,Joe Cocker czy Madonna to są gwiazdy,ale Melua musi się jeszcze mocno starać,na razie to za tą cenę nie ma czego słuchać.
życzę powodzenia ,ja idę do kina !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludziska slow posluchajcie to zrozumiecie, ze jest super!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no jasne ze warto

Katie to artystka najwyższej klasy.
Przewidywałem, że bilety będą kosztować minimalnie 200zł i mile sie zaskoczyłem ;)
Nie mogę się doczekać koncertu.

Zgadzam się również z tym że przydałaby się w trójmieście osobna hala do tego typu imprez.
Pozdrawiam fanów znających się na dobrej muzyce
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

warto...

uważam, że Ci którzy piszą, że nie warto TOTALNIE nie znają sie a muzyce. Ja się wybiorę (choć nie najtaniej:)), wraz z mężem:)

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bilet

MAM DO SPRZEDANIA JEDEN BILET NA KONCERT KATIE MELUA W GDAŃSKU.KUPIŁAM GO ZA 130 ZŁ I ZA TAKĄ SAMĄ CENĘ GO SPRZEDAM(KTOŚ Z MOJEJ RODZINY NIE MOŻE PÓJŚĆ)INFO.GG 9455545 PISZ NAWET JAK JESTEM NIE DOSTĘPNA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

racja!

święta racja Iwono-trzeba być skończonym durniem,aby się wybrać za takie pieniądze , na taką "artystkę", i do takiej hali. "
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

STRASZNIE DROGIE BILETY....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

poszłabym...

...ale mnie nie stać :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

super gwiazda

a ja przejade 600km aby byc na tym koncercie...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Katie Melua

Gruzińska artystka 21 kwietnia zagra w gdańskiej hali AWF.Katie suppotować będzie Andrea McEwan, która wystąpi o 19:00. A więc Katie Melua spodziewać się możemy koło godziny 20:00.Andrea McEwan - 25-letnia australijska aktorka, autorka, kompozytorka jest również współautorką dwóch piosenek - "What I Miss About You" i "Dirty Dice" z ostatniej płyty Katie, "Pictures". Andrea jest absolwentką ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry