Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rodzic - opinia Duży odpływ nauczycieli przedmiotowych. czerwiec 2021 - 2 tygodnie przed...
~Rodzic
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 9 października 2022

Mama z ósmej klasy - opinia Wiele lat temu podjęliśmy decyzję o posłaniu pierwszego dziecka do Kaziuków....
~Mama z ósmej klasy
-

dodano: 17 października 2022

Mama małego Kaziuka - opinia Polecam Kaziuki. Do szkoły przeniosłam córkę ze szkoły rejonowej, ktora...
~Mama małego Kaziuka
-

dodano: 4 października 2022

Mama dwójki Kaziukowiczow - opinia Szkoła, do której moje dziecko codziennie chodzi z chęcią i uśmiechem. Dzieci...
~Mama dwójki Kaziukowiczow
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 30 września 2022

Zwykły Rodzic - opinia Szkoła ma fajny klimat. Fajni nauczyciele. Przytulnie. Trochę za liczne...
~Zwykły Rodzic
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 4 lutego 2022

A.Neyman - opinia Kameralna szkoła z bardzo dobrą kadrą. Nauczyciele zaangażowani, otwarci,...
~A.Neyman
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 marca 2021

Magda - opinia Szkoła bezpieczna, duża opieka ze strony szkolnych pedagogów dla dzieci i...
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 marca 2021

Roman Lutsiv - opinia Kameralna szkoła ze świetną kadrą pedagogiczną. Moje dzieci kochają szkołę...
~Roman Lutsiv
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 marca 2021

rodzic - opinia Wszystkim polecam szkołę Kaziuki. Bezpieczna mała szkoła,dzieci czują się w...
~rodzic
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 marca 2021

Anna - opinia Szkola gdzie uczeń i jego rodzina nie pozostają anonimowi. Wszyscy się znają...
~Anna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Łukasz - opinia Szkoła przyjazna dzieciom. Oddana i wykfalifikowana kadra. Klasy kameralne....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Łukasz - opinia Szkoła przyjazna dla uczniów. Rodzinna atmosfera. Oddana dzieciom kadra....
~Łukasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Anna Muła - opinia Szkoła kameralna z wysokim poziomem nauczania przedmiotów podstawowych oraz...
~Anna Muła
-

ostatnia odp. 1 rok temu

Iwona - opinia Jestem bardzo zadowolona! Syn dołączył w kl. 6 po złych doświadczeniach w SP...
~Iwona
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 marca 2021

Piotr - opinia Polecam w 100 procentach. Przyjazna atmosfera. Bardzo dobre przygotowanie.
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 marca 2021

Maciek - opinia wątek zamknięty bardzo dobrze prowadzona nauka pływania w klasach 0-8 zajęcia judo szkoła...
~Maciek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lipca 2020

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Bardzo pozytywne miejsce, które dba zarówno o wychowanie jak i...
~Mama uczniów
1

dodano: 21 czerwca 2019

Mała, świetna wspólnota - w każdym wymiarze wątek zamknięty Chciałabym zarekomendować naszą szkołę wszystkim rodzicom, którzy szukają...
~mama ośmiolatki
1

dodano: 12 stycznia 2018

Tomek - opinia wątek zamknięty Witam Jestem rodzicem dwójki dzieci z których jedno w tym roku skończyło...
~Tomek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 czerwca 2019

Szkoła godna polecenia wątek zamknięty Do Kaziuków uczęszczają moje dwie córki i zarówno one jak i ja oceniamy tę...
~Mama
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 kwietnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
98

63

wątków

do góry