Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pierwszy i ostatni raz w tym lokalu wątek zamknięty Bardzo nie przyjemny klimat tworzy młoda barmanka o blond włosach, muzyka tak...
~Marlena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 października 2015

Fajny lokal, fajna atmosfera polecam wątek zamknięty Wczoraj byliśmy z kolegami na przysłowiowym "piwku" , bardzo miła obsługa,...
~Gracjan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2015

obsługa-porażka i wypraszanie gości wątek zamknięty w zeszłą sobotę wybrałyśmy się na babskie spotkanie, jako że na Żabiance nie...
~Ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 września 2015

i ja tam bylam i wino piłam .... wątek zamknięty Dlatego chciałam powtórzyć klimat na swoich urodzinach - niestety nie udało...
~ma
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Klub oceniam słabo…. wątek zamknięty Moja urodzinowa impreza została zakończona przed północą, informacją, iż...
~Maga
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 lutego 2015

Towarzystwo i muzyka kompletnie nie adekwatna do klimatu lokalu wątek zamknięty Ostatnimi czasy ze znajomymi zauważyliśmy tendencje kelnerek do puszczania...
~Zaniepokojona kilientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2013

Warto, polecam na imprezy zamkniete. wątek zamknięty Zorganizowaliśmy z przyjaciółmi poczwórne urodziny dla 40 gości, bo też...
~Lubek
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

tomeee - opinia wątek zamknięty na plus - świetny wystrój, miła obsługa, rozsądne ceny na minus - jak już idę...
~tomeee
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 lutego 2011

Parę miłych słów wątek zamknięty Miałem przyjemność być tam dzisiaj na karaoke. Na szczególną pochwałę...
~Wiechu
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

to już nie to wątek zamknięty To już nie to co stary kaw.... kiedyś, jeszcze za starych właścicieli to...
~Małgosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

pozytywnie wątek zamknięty Widać,że za zmianą własciciela są zmiany na lepsze. Nareszcie jest...
~marta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 grudnia 2010

Świetne Karaoke ! wątek zamknięty Super zabawa, można się wyżyć wokalnie,a dzięki przychodzącym studentom...
~D
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 września 2010

To miejsce jest jak perełka! wątek zamknięty Bardzo lubię to miejsce. Jest niezwykle klimatyczne i świetnie urządzone....
~K.
6

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 maja 2010

Rewelacja wątek zamknięty Bywam w kawiaretonie często.Musze powiedzieć, ze jest to jedyne miejsce na...
~niezawodny
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2008

hmh,... wątek zamknięty ... miejsce baaaardzo sympatyczne, fajny wystrój i klimat, knajpa na miarę...
~Żabianiarze zyja w barze!
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 lutego 2008

Gorąco polecam:) wątek zamknięty Barzo fajna knajpka do posiedzenia ze znajomymi, i nie tylko, przychodząc...
~stały klient
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

16

wątków

do góry