Kawiarnia z niesamowitym klimatem i muzyką, jednakże tylko na dolnym piętrze, ponieważ na górze już nie jest tak miło. Jedzenie nie jest jakieś niesamowite, aczkolwiek "Spółdzielnia..." jest kawiarnią, w której można posiedzieć i porozmawiać w spokoju w miłej atmosferze. Polecam zamawiać niezbyt wykwintne dania, ponieważ nie są one wysokich lotów, aczkolwiek napoje, koktajle czy desery, są ok.