Kebab Sopocki

Kebaby

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 56A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Zofia - opinia Kiedyś był to pyszny kebab. Aktualnie jedzenie bez smaku, obsługa niemiła...
~Zofia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 kwietnia 2023

Kultowe miejsce wątek zamknięty Od lat 80-tych chodzę co jakiś czas. Zmiana miejsca trochę go...
~Solo
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Beznadzieja wątek zamknięty Kebab sopocki istnieje odlat 70tych dzisiaj w walentynki byłem tam kolejny...
~Arek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 lutego 2015

Kebabownia dla nieświadomych turystów wątek zamknięty Kebabownia dla nieświadomych turystów. Miałem okazję jadać sopocki kebab już...
~Tomstar
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 czerwca 2014

jak się wychowało na doner kebabie ... wątek zamknięty ...to się nie ma czego szukać w tym kebabie tak najprostszy kiszony ogórek...
~rene
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 września 2009

nie jadalne wątek zamknięty miałem okazje jeść w starym prawdziwym sopockim kebabie , to co teraz tu...
~Sopocianin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lipca 2013

nie smaczne wątek zamknięty Nawet w keczupie pływają przezroczyste grudki żelatyny (nie jadalne, kwaśne),...
~MM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 maja 2013

Polecam! wątek zamknięty Super, szybko, tanio i smacznie ! Polecam wszystkim!
~Seba
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2012

Lukasz - opinia wątek zamknięty Na początek obsługa która robi łaskę, ze w ogóle obsługuje. Szczególnie w...
~Lukasz
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

ochyda! wątek zamknięty Najbardziej obrzydliwy fast food jaki jadłem w życiu!! Dostałem zimny...
~kacper
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 lipca 2010

Kebab wątek zamknięty Kebab ma sorowke w postaci ogorkow kiszonych i cebuli czyli to co najtansze....
~Pawel
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

11

wątków

do góry