Jestem stałym klientem, jadam tam od kilku lat i nie zgadzam się z opiniami przedmówców. Nie ukrywajmy, Kebabistan to fast food, jest po to by przyjść, dostać szybko jedzenie i po chwili wyjść sytym. Chcesz do kebaba sztućów (?), wykwitnego podania i przemiłego kelnera - idź do restauracji...

O obsłudze nie mogę powiedzieć złego słowa, nigdy nie miałem problemów. Zawsze miła, kompetentna, jedzenie szybko podane ;) Kebab jest rzeczywiście KEBABEM, a nie jak u konkurencji gąbczastą bułką z kg surówek i namiastką mięsa. W Kebabistanie mięso jest zawsze dobrze przepieczone i doprawione, surówki smaczne, kilka sosów do wyboru. Bułka oczywiście chrupiąca, chociaż ja wole naleśnik - jest poręczniejszy. Naprawdę szczerze wszystkim polecam ten llokal, najlepszy kebab w trojmiescie i do tego za rozsądne pieniądze ;)

Warto też zwrócić uwagę, że Kebabistan czynny jest do późnych godzin nocnych/wczesnych rannych więc można go zahaczyć np. wracając z imprezy. Po za tym dobry pomysł z jedzeniem na dowóz, mam nadzieję że wypali ;)