Kebabistan

Fast food

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 2A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty Obsługa wykorzystuje fakt ze pijani ludzie przychodzą do lokalu. Porcja mega...
~Eeeeeeeeee
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 lutego 2017

Najlepszy kebab w Sopocie wątek zamknięty Polecam wszystkim Kebabistan! Pyszne jedzonko, miła atmosfera. Prawie jak w...
~Gdanszczanka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2016

Fatalna obsługa wątek zamknięty Wysokie ceny w porównaniu do jakości potraw, obsługa klienta na poziomie -1....
~paula360
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lipca 2016

Była konsumentka wątek zamknięty Byłam wczoraj po dłuugiej przerwie (ponad rok)...i niestety porażka. Cena...
~kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 stycznia 2015

Fatalna obsluga wątek zamknięty Po zamowieniu kebaba pani odmowila wydania widelca "bo nie daja widelcow do...
~Konrad
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 grudnia 2012

spoko wątek zamknięty ogolnie spoko obsluga mega wesola :) ładnie i czysto tylko troche drogo.
~tomasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2012

wszędzie byle nie tam wątek zamknięty byłam tam dzisiaj na rollo, nie dostałam widelca, mój chłopak podszedł do...
~ziuta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lipca 2012

Totalne Dno wątek zamknięty Dziś po raz DRUGI jadłam ze swoim chłopakiem durum , zamówiłam 2 z...
~ela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 marca 2012

Dramat w 5 aktach wątek zamknięty Klasyczny sobotni wieczór - znajomi, impreza, kapka dobrego alkoholu i ciepła...
~X
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 listopada 2011

Najlepszy kebab w Trójmieście! wątek zamknięty Najpierw zaczęło się o wpadania tam po imprezie, ale teraz to nawet czasem w...
~Sylwia
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2010

Zimne wątek zamknięty Wczorajszy dzień był nie najcieplejszy ale dlaczego podano nam zimnego kebaba...
~marek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 maja 2011

Nie polecam. wątek zamknięty Byłem tam ostatnio z dziewczyną.Podeszliśmy do kasy aby coś zamówić,za kasą...
~adiego
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

brak paragonów wątek zamknięty Koleś sprzedał mi zapiekankę. Poprosiłem o wydanie paragonu, ale odmówił i...
~Lord
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

Dobry kebab i super lokalizacja wątek zamknięty Pierwszy raz tam byłam, akurat musiałam gdzies poczekac na kolezankę, więc...
~alka1
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

ehhhh wątek zamknięty doner box -ipne mieso,malo i prawie sama sałata.Gorszego niby kebaba nie...
~Katrin
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 maja 2011

rewelacja wątek zamknięty ..nigdzie w trojmiescie nie jadłem lepszego kebaba i chyba nie zjem ,mieso...
~daniel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2011

Kebabistan wątek zamknięty Jestem stałym klientem, jadam tam od kilku lat i nie zgadzam się z opiniami...
~Voytas
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2010

kebab gdynia wątek zamknięty nie jedzcie kebaba na 10 lutego w gdynia.Coś paskudnego. Miał by być kurczak...
~33
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 lipca 2010

jedzenie ok, ceny też ok wątek zamknięty i wegetarianie też mogą coś zjeść - nie będą skazani na bułę z surówką w...
~jaś fasolka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 lipca 2010

Wielka kicha wątek zamknięty Raz tam tylko byłem i to w nocy, ale w większości moja wizyta pokrywa się z...
~LTI
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 maja 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
31

postów

24

wątków

do góry