Widok

Najlepszy kebab w Trójmieście!

Najpierw zaczęło się o wpadania tam po imprezie, ale teraz to nawet czasem w ciągu tygodnia tam zaglądam jak mam ochotę zjeść coś szybko. Kebab pierwsza klasa! Nie ma sobie równych w Trójmieście. "Adana" durum z baraniny to mój stały wybór i tylko biorę coś innego, gdy się na prawdę śpieszę, bo na Adanę trzeba poczekać ok 10-15 minut. Ten kebab to dużo pysznego mięsa, nieprzesadzona ilość surówek i pyszne sosy! Pochwała należy się również obsłudze, która wie jak zadowolić klienta, podając gratis turecką herbatę kiedy trzeba dłużej poczekać, a do tego zawsze wszyscy są mili i uśmiechnięci:) Przyznam, że "Kebabistan" tak mnie i mojego chłopaka rozpieścił, że nie jesteśmy w stanie jeść kebaba gdzie indziej! Po prostu nie ma sobie równych:)
Moja ocena
Kebabistan kategoria: Fast food
obsługa: 6
 
menu: 4
 
jakość potraw: 6
 
wygląd i czystość: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
jeśli chodzi o kebap w trójmieście ,to tylko point kebap w gdyni na 10 lutego,od niedawna tam są...mają czynne do rana ,bo do 4.zawsze po imprezce można wpaść tam na zarąbisty kebabik....no i na szczęście chłopaki się znają na tym,robią tam super.....tak jak w berlinie.polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bez watpeiania TAT kebab w Gdansku Wrzeszczu. Dwa rodzaje miesa i maga podac w tortili, w tureckim placku w chlebie no i na talerzu. Z tego co wiem mieso robim im i tylko im jakis turek. Ten kebabistan to zenada drogo mieso przesolone i tluste. Polowe jakiegos boxa malego za 12zl wyrzucilem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam kebab w Kebabistanie nie ma sobie równych (jak na razie). Jedliśmy barani i kurczakowy i były pyszne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli to jest najlepszy kebab w trójmieście to słabe kebaby ma 3city.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj jadłam pierwszy raz. Zamówionego sosu brak. Kebab zimny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry