Bar Mleczny Kefirek

Bary mleczne Jedzenie na wynos

Sopot, al. Niepodległości 786

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Lucyna - opinia Odwiedziliśmy to miejsce 22 sierpnia. Zamówiłam zestaw obiadowy z wątróbką,...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 24 sierpnia 2023

fantastyczny bar wątek zamknięty Polecam. Właściciele postawili zdecydowanie na jakość nie tylko potraw ale i...
~monia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 stycznia 2019

smaczne domowe jedzenie! wątek zamknięty W okolicy nie ma lepszego baru, w którym można się stołować na co dzień....
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 listopada 2018

pycha! wątek zamknięty Pyszne domowe jedzonko, szybko i tanio!
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

Polecam ! wątek zamknięty Jedzenie pyszne, jak u mamy
~stokrota.99
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Spokojnie polecam- choć nie ukrywam, że młyn pracownicy mają niezły wątek zamknięty Jadam tam od jakiegoś czasu i spokojnie polecam. Choć dziś fasolka była zimna...
~Tomek
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 lipca 2016

Jak domowe wątek zamknięty Jestem w szoku,ze w barze mlecznym można zjeść tak dobry i tani obiad. Zawsze...
~kilkija
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Pycha i mniam wątek zamknięty Kiedys był tam paskudny GreenWay, a teraz chyba najlepszy bar mleczny w...
~kilkija
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2016

Pani ekspedientka :) wątek zamknięty Witam, właśnie wróciłem z Green Way'a i muszę powiedzieć, że jestem bardzo...
~Radek
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 listopada 2010

NIE POLECAM gdyby nie niskie ceny potraw pewnie nikt by tam nie przychodził!!! wątek zamknięty Witam!! Jestem stałą klientką Baru Trendy lecz od pewnego czasu zauważyłam że...
~ZOSIA
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 czerwca 2014

Polecam wątek zamknięty Właściwie chcę się odnieść jedynie do 2 rzeczy. 1. Super zupki za jedyne 3,5...
~Gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 maja 2014

Najlepszy bar w trójmieście! wątek zamknięty Jest to wg mnie najlepszy bar mleczny w Trójmieście! Menu jest spore, ceny są...
~Matej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 lutego 2014

niefajnie wątek zamknięty Dnia dzisiejszego wybrałam się na obiad do tego lokalu wraz z koleżanką....
~Natalia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 października 2013

Zmiany na gorsze wątek zamknięty Bywaliśmy stałymi bywalcami baru ze względu na dobre jedzenie w super cenie -...
~Były bywalec
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 maja 2013

Wspanialy bar wątek zamknięty Wszystko super !! Jedzenie bardzo dobre za niska cene !
~EverlyB
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 grudnia 2012

greenway na niepodleglosci wątek zamknięty masakra!!!!!!!cos okropnego!za kazdym rzaem mam nadzieje ze jednak zjem...
~sylwia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2009

Andrzej T. - opinia wątek zamknięty Warto korzystać potrawy smaczne ciepłe iświeże i nie drogie....
~Andrzej T.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 października 2010

uwaga na surówki wątek zamknięty Surówki nie są robione niestety przez Green Way, tylko kupowane w hurtowni....
~eksterminator
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 września 2008

:) - opinia wątek zamknięty W Green Way w Sopocie jest rewelacyjny. Obsługa bardzo sympatyczna i...
~:)
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 14 września 2009

Odradzam po stokroć wątek zamknięty Bywałem już we wszystkich Green Wayach w 3mieście, ale to co sę wyprawia w...
~marecki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
28

postów

23

wątków

do góry