KiK Naprawa Okien

Okna i parapety

Gdańsk, Oliwska 76/8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam! wątek zamknięty Szczerze polecam, szyba wymieniona sprawnie i fachowo, nareszcie oglądam...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2019

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Pan wymieniał u mnie szyby w oknach. Nie dość, że jedną źle wymierzyl i nie...
~Szymon
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 lutego 2018

Fachowiec na szóstkę wątek zamknięty Robota wykonana idealnie. Nie mam żadnych zarzutów i same pozytywy. Polecam.
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 lutego 2017

KIK -konkurencyjna i rzetelna firma wątek zamknięty Pod koniec ubiegłego roku popsuło mi się okno w salonie, ponieważ aura za...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

Pomyłka wątek zamknięty Pan idzie chyba na ilość. Nie czyści miejsc gdzie wymienia uszczelki. Nie...
~wojciech
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 grudnia 2016

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Polecam firmę. Okno naprawione błyskawicznie. Części Pan miał na...
~Dariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2016

Sprawny serwis okien wątek zamknięty Szybka obsługa, fachowa regulacja okien, przystępne ceny. Polecam.
~Klient
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 października 2015

Polecam wątek zamknięty Sprawnie, fachowo i w naprawdę dobrych cenach. Polecam wszystkim tym co mają...
~Jadzia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 września 2015

Wybrani w ciemno - strzał w dziesiątkę wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Pan z firmy KiK szybko naprawił okna i są jak...
~Izabela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Super wątek zamknięty Firma godna polecenia.Przystępne ceny i rzetelnie wykonana praca.
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług tej Firmy! Prace przebiegły bardzo szybko i...
~Dorota z Gdańska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Firma regulowała mi okna i wymieniała uszczelki okienne prawie w całym...
~Jacek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 stycznia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry